Topic: Chciałabym związać się z branżą seo – ale jak zacząć ?

Cześć, tak myślałam nad sobą ostatnio i stwierdziłam, że chciałabym rozpocząć przygodę w branży SEO i ogólnie marketingu internetowego. Ma ktoś może jakieś pomysły jak powinnam przygotować się do np. rozmowy kwalifikacyjnej albo co powinnam umieć ?

Re: Chciałabym związać się z branżą seo – ale jak zacząć ?

W sumie fajna praca też o takiej myślę, kiedyś trafiłam na bardzo ciekawy wpis kogoś z branży jak taką karierę rozpocząć. Ale teraz nie mogę go znaleźć, za to znalazłam kolejny tongue Tam jest opisane jak ugryźć temat pozycjonowania strony internetowej od początku, myślę, że Ci się przyda więc łap https://nowymarketing.pl/a/25088,jak-ro … alisty-seo taka wiedza na początek powinna Ci wystarczyć. K1 a tak z ciekawości planujesz prace w jakieś agencji sama robić coś na własną rękę ? W ogóle skąd jesteś to może Ci coś podpowiem wink

Re: Chciałabym związać się z branżą seo – ale jak zacząć ?

Artykuł mega fajny! Raczej agencja bo chce się po prostu wgryźć w temat a stawiam, że tam mi dużo ludzi pomoże w tym i skorzystam z ich doświadczenia. Jestem z Wielkopolski, okolice Poznania.

Re: Chciałabym związać się z branżą seo – ale jak zacząć ?

To w Poznaniu masz https://www.grupa-tense.pl/ dobre miejsce by rozpocząć przygodę z seo. Do tego niezłe warunki pracy, dobra opinia oraz istnieją w branży wiele lat. Ja bym tam aplikowała gdybym chciała iść naprawdę w kierunku seo i się rozwijać. Fajne miejsce pracy.

Re: Chciałabym związać się z branżą seo – ale jak zacząć ?

Dzięki! Czytam informacje na ich stronie i fakt, ciekawe miejsce. Do tego mają nawet blog firmowy! Gdzie jest sporo ciekawych informacji obecnie czytam to www.grupa-tense.pl/blog/jak-napisac-lead/ i myślę, że mi się to przyda, przyswoję sobie trochę informacji branżowych i wyślę CV. Nic nie tracę a mogę zyskać tylko.