Topic: Jak działa technologia odzyskująca usunięte pliki z dysku?

Witam. Zastanawia mnie od dłuższego czasu technologia odzyskiwania usuniętych plików z dysku. Jak to działa i czy oznacza że w zasadzie wszystkie moje pliki które kiedyś skasowałem można w jakiś sposób wydobyć? Jakby nie patrzeć to oznacza że mogłem zostawić po sobie dużo róznych śladów, począwszy od kawejek internetowych z lat 90 po sprzedawane przeze mnie używane telefony czy laptopy. Zapraszam kompetentne osoby do dyskusji bo az mi się w to nie chce wierzyć. Pozdrawiam.

Re: Jak działa technologia odzyskująca usunięte pliki z dysku?

hej, dokładnie tobie nie napisze na czym ta technologia polega bo jest skomplikowana ale odzyskiwanie skasowanych plików jest jak najbardziej możliwe w ilościach większych niż możesz nawet podejrzewać. Poza tym nie jest to usługa droga i mozolna, programy wykonują w zasadzie cala robote za informatyka. Z drugiej strony nie masz sie czego obawiac no chyba ze jestesjakims szpiegiem bo komu chciałoby się rozgrzebywać pliki cudzej osoby?

Re: Jak działa technologia odzyskująca usunięte pliki z dysku?

Gdyby mi wpadł w ręce laptop byłego chłopaka kiedy jeszcze byliśmy razem to na pewno bym się pokusiła o skorzystanie z takiej usługi tongue. Możecie się śmiać ale mówię poważnie, mogłabym w ten sposób wiecejsiedoweidziec i bycmozezapobiedzniektorym wydarzeniom.