Topic: Jakie ciche bagażniki polecacie?

Potrzebuje kupic bagażnik rowerowy, który pomieści 2 rowery. No i nie będzie zbyt glosny. Jakie ciche bagażniki polecacie?

Re: Jakie ciche bagażniki polecacie?

Chodzi o to by bagażnik miał opływowy kształt. Bo wtedy nie ma takiego oporu powietrza wiec jest po prostu cichszy. Wg mnie to podstawa.

Re: Jakie ciche bagażniki polecacie?

Raz ze opływowy kształt ale tez musi być szybki w montażu. Bo to jednak często uzywane jest.

Re: Jakie ciche bagażniki polecacie?

No jak bys chciał wiedziec jak dobrac odpowiedni bagażnik to możesz tu zajrzc strefakierowcy.pl/page/dobor_bagaznika_whispbar to sa ciche bagażniki które montujesz na relingach. Ale typ nadwozia tez się liczy. ja poki co nie zdecydowałem co kupie.

Re: Jakie ciche bagażniki polecacie?

Z tych bagażników dachowych Whispbar to wiele osób korzysta. Po prostu przewozenie rzeczy czyli rowerow powoduje ze jest nei tylko waga wieksza ale tez opor powietrza wiec stosunkowo tez spala się wiecej paliwa. Ale to akurat bardzo logiczne jest w koncu.

Re: Jakie ciche bagażniki polecacie?

Dla mnie cichy znaczy ze nie huczy mi w uszach tongue Bo to malo przyjemne jest.

Re: Jakie ciche bagażniki polecacie?

Bagażnik do przewożenia teściowej? tongue Bo zabrakło w samochodzie hehe to by mnie nie zdziwiło , musze przyznac.

Re: Jakie ciche bagażniki polecacie?

Zaraz ktos zarzuci ze kobiety stereotypowo patrza  na mężczyzn tongue Wiec ostrożnie ze slowami tongue

Re: Jakie ciche bagażniki polecacie?

Akurat nei do przewożenia teściowej, ale jak się zmieści to czemu by nie spróbować? Co nie zabronione to dozwolone.