Topic: Militaria z pierwszej ręki

We wszystkich sklepach z militariami można dostać broń wszelkiego typu. Gorzej jest z wyposażeniem dodatkowym, które w pewnym momencie jest potrzebne. Mam tutaj na myśli dodatkową amunicję, czy inny osprzęt potrzebny podczas strzeleckich eskapad. Możecie polecić jakiś sklep, gdzie taki sprzęt bez problemu dostanę?

Re: Militaria z pierwszej ręki

Minusem tego rodzaju sklepów jest to, że w większości nastawiają się na pewną część towaru, która pewni najlepiej się sprzedaje. Jednym słowem oferty są niepełne, na czym najbardziej traci klient.

Re: Militaria z pierwszej ręki

Ja znam taki sklep, w którym dostaniesz praktycznie wszystko. Potrzebujesz broni jest zawsze na magazynie. Masz zapotrzebowanie na strój, także go dostaniesz. Elementy zamienne do karabinu czy pistoletu to także nie problem. Kupisz też naboje co2, a wszystko to po to, aby móc strzelać bez przeszkód.

Re: Militaria z pierwszej ręki

Wiem o jakim sklepie mówisz, bo w Polsce jest tylko jeden taki. Spójrz na sprzęt, jaki oferują taniemilitaria.pl/pl,oselka-owalna,3,139,139,157,3286.html , nawet to możesz dostać bez problemu. A to tylko niewielka część oferty dostępnej w regularnej sprzedaży.

Re: Militaria z pierwszej ręki

Zakupy w tym sklepie to prawdziwa przyjemność zarówno dla tych, którzy już kolejny raz decydują się na zakupy, jak i dla tych, którzy mają okazję po raz pierwszy zapoznać się z ofertą. Szczególnie cieszę się z promocji, które już nie raz trafiłam.

Re: Militaria z pierwszej ręki

Taki sklep powinien być w każdej branży.