Topic: Czy warto stosować Vichy Liftactiv pod oczy?

Witajcie. Chciałabym zadbać o delikatną skóre wokół oczu i dlatego zastanawiam się nad kupnem kremu pod oczy Vichy Liftactiv. Czy uważacie, że warto stosować ten krem?

Re: Czy warto stosować Vichy Liftactiv pod oczy?

Ja stosuję krem Vichy Liftactiv pod oczy już od dobrych kilku miesięcy i uważam, że ma świetne działanie nawilżające, ochronne oraz przeciwzmarszczkowe. Znakomicie się sprawdza w przypadku cieni i worków pod oczami. Skóra wokół oczu staje się gładsza i bardziej odżywiona. Na stronie internetowej aptekamini.pl/vichy-liftactiv-krem-pod-oczy-15ml.html znajdziesz więcej informacji na temat tego dermokosmetyku.

Re: Czy warto stosować Vichy Liftactiv pod oczy?

Ja również polecam ten przeciwzmarszczkowy krem pod oczy. Jego niewątpliwą zaletą jest to, ze zapewnia długotrwały efekt wygładzenia i liftingu, dzięki czemu optycznie mnie odmładza smile

Re: Czy warto stosować Vichy Liftactiv pod oczy?

No to super. Bardzo zależy mi na efekcie odmłodzenia i wygładzeniu drobnych zmarszczek. A gdzie można ten krem kupić w dobrej cenie?

Re: Czy warto stosować Vichy Liftactiv pod oczy?

Ja zawsze zamawiam go w dobrze wyposażonej aptece internetowej aptekamini.pl. Oprócz wspomnianego kremu pod oczy można tam znaleźć m.in. różne kremy do twarzy i dermokosmetyki do ciała renomowanych marek.