Topic: Gdzie mogę szkukać elektronicznej niani dla dziecka?

Hejka aktywni forowicze! Przychodzę dzisiaj tutaj do was z dylematem z, którym oboje z mężem borykamy się od jakiegoś czasu, a mianowicie chodzi o naszego młodszego z synów, któego kiedy kładę w południe na drzemkę i co kilka minut już po jakiś 40 minutach biegam na górę, gdyż mieszkamy w domu po to, aby sprawdzić czy czasem mały się nie obudził nie jestem w stanie niestety usłyszeć tego z dołu tym bardziej, że pod opieką mam jeszcze straszego z synów, który ma 4 lata i czasami naprawdę potrafi się głośno bawić. Właśnie z tych powowodów rozważaliśmy zakup elektronicznej niani, która miałaby mi w tym pomóc, polecicie coś może?

Re: Gdzie mogę szkukać elektronicznej niani dla dziecka?

Hej, sorki, ale Ci nie pomogę bo sama borykam się z takim samym dylematem od kilku tygodni, a więc tylko podczepię pod, to pytanko z nadzieją, że jakaś miła duszyczka coś nam poradzi.

Re: Gdzie mogę szkukać elektronicznej niani dla dziecka?

Nie ma problemu kochana smile

Re: Gdzie mogę szkukać elektronicznej niani dla dziecka?

Cześć i czołem kluski z rosołem jak to mówi mój trzy letni urwis smile ale przechodząc do rzeczzy, to ja osobiście jestem ogromną fanką elektronicznych niani z wielu powodów między innymi z takiego, że dają nam one komfort psychiczny to znaczy szczegolnie przy pierwszym dziecku lub po prostu kiedy jest takie malutkie, to bardzo częstpo panikujemy biegając do pokoju dziecka, po to aby sprawdzić czy wszystko w porządku. My mamy dla mlodszej corki nianie elektroniczną z projektorem przez co nie tylko słyszymy oddech dziecka, ale również je widzimiy, kupilismy tu: https://wyprawkowy.pl/niania-elektroniczna-140 z czystym sumieniem mogę wszytskim polecić.

Re: Gdzie mogę szkukać elektronicznej niani dla dziecka?

Super, a jak wygląda tam dostawa bo wolałabym zapłacić dopiero za pobraniem wiem, że tenm sklep jest sprawdzony i tak dalej, ale jednak jestem tradycjonalistkom i wolę zapłacic dopiero jak już dostanę zamówiony przeze mnie produkt, sama rozumiesz.

Re: Gdzie mogę szkukać elektronicznej niani dla dziecka?

Nie no jasna sprawa rozumiem Cie w stu procentach i nawet popieram, bo sama przeważnie postępuje niemal identycznie, natomiast co do dostawy, to jesli własnie biorąc pod uwagę zapłatę dopiero po odebraniu paczki, to masz kilka mozliwości albo pocztex kurier 48 albo kurier dpd natomiast cena za wysylke zalezy od wartosci zlozonego przez ciebie zamowienie sprawdz sobie jeszcze na stronie.

Re: Gdzie mogę szkukać elektronicznej niani dla dziecka?

Bardzo dziękuje.