Topic: Kto u nas zajmuję się budową sal zabaw?

Kilka razy widziałam bardzo fajne, kolorowe salki z różnego rodzaju zabawkami. U jednego z kolegów mojego synka w domu jest taka mini salka i wszystkie dzieci chcą odwiedzać tego chłopca. Ja mam dwójkę małych dzieci i dość duży dom. Myślę, że spokojnie taka salka zmiesciłaby się u nas w domu, a ja miałabym troche spokoju. Wie ktoś, gdzie takie cudo dostać?

Re: Kto u nas zajmuję się budową sal zabaw?

U mnie jest problem nawet z tymi zabawkami które już są. Wszędzie ich pełno i trudno w dwóch pokojach utrzymać porządek. Ale gdybym miała gdzie może tez pokusiłabym się o coś takiego.

Re: Kto u nas zajmuję się budową sal zabaw?

Ale to nie jest do domów prywatnych, dziewczyny. Po pierwsze nie jest to tanie, a po drugie za duże. To jest fajna rzecz do różnych sklepów, instytucji czy przedszkoli.

Re: Kto u nas zajmuję się budową sal zabaw?

I tak i nie, przeciez nie trzeba od razu kupować jakiejś tam krainy. Może to być na przykład basenik kulkowy czy huśtawka. Skoro jesteś zainteresowana, to powiem ci, że budową sal zabaw, projektem i serwisem zajmuję się firma z tego linku: http://e-salezabaw.pl/_cms/view/24/o-firmie.html. W jej sklepie można kupić zjeżdżalnie, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, a także kompletne, tematyczne sale zabaw.

Re: Kto u nas zajmuję się budową sal zabaw?

Każdy może je kupić?

Re: Kto u nas zajmuję się budową sal zabaw?

Każdy, pod warunkiem, że ma odpowiednie miejsce i… pieniądze. Tylko po co, skoro w każdym większym hipermarkecie taka salka jest i można tam dziecko zawieźć.

Re: Kto u nas zajmuję się budową sal zabaw?

Ale fajne, zajrzałam smile. Pogadam z mężem. Zobaczę co on na to powie. Dla dzieci była by to ekstra sprawa, no nie? smile Tylko kto by mi to poskładał?

Re: Kto u nas zajmuję się budową sal zabaw?

Instrukcja na pewno jest dołączona, no ale ostatecznie za dodatkowe 10% ceny sali, panowie z e-salezabaw.pl przyjadą i migusiem złożą.

Re: Kto u nas zajmuję się budową sal zabaw?

Wyrzucanie kasy, nic więcej.