Topic: Szukam drukarni która zaprojektuje dyplomy ukończenia zerówki

Tak jak w temacie, potrzebna mi drukarnia która zaprojektowałaby według wytycznych dyplomy ukończenia zerówki dla placówki prywatnej. Proszę o szybką pomoc i dziękuję.

Re: Szukam drukarni która zaprojektuje dyplomy ukończenia zerówki

Zaprojektowany od zera dyplom ukończenia zerówki dostaniesz tu - http://www.bialyatrament.pl/. Pracowałam w podobnej placówce a nawet zajmowałam się sprawami organizacyjnymi i muszę ci powiedzieć że po porównaniu wielu ofert u nich najbardziej się opłacało. Dyplomy są ładne, bardzo dobre jakościowo i fachowo przygotowane także nie ma do czego sie przyczepić, pzdr.

Re: Szukam drukarni która zaprojektuje dyplomy ukończenia zerówki

Zgadzam się z przedmówczynią, na bialyatrament.pl zamawiałem dyplomy do przedszkola. W porówananiu do wzorów które mieliśmy wczesniej wypadają zdecydowanie lepiej i taniej. Z firmą jest dobry kontakt, w zasadzie wszystko idzie dogadać. Jeśli pojawią się z twojej strony pytania to nie wahaj się tylko pisz. Zaoszczedzisz sobie sporo czasu w ten sposób smile

Re: Szukam drukarni która zaprojektuje dyplomy ukończenia zerówki

Nie spodziewałem się takiej pomocy smile. Jestem miło zaskoczony za co bardzo wam dziękuję.

Re: Szukam drukarni która zaprojektuje dyplomy ukończenia zerówki

Od tego mamy fora żeby sobie pomagać a poza tym to nie jest nic wielkiego żeby tak dziekować, pozdrawiam.