Topic: Polecicie dobrego fotografa na wesele w Lublinie?

Szukam sprawdzonej oferty dobrego fotografa. Chodzi raczej o zwykłe fotki, bez jakichś udziwnień bo oboje ja i moja narzeczona jesteśmy tradycjonalistami i nie zależy nam na jakichś na siłę udziwnionych zdjęciach ze ślubu czy wesela

Re: Polecicie dobrego fotografa na wesele w Lublinie?

Popieram, mnie też się to nie podoba, czasem te niby śmieszne fotki są dość ośmieszające jak dla mnie, ja bym nigdy nie chciała mieć takich zdjęć ze ślubu sad

Re: Polecicie dobrego fotografa na wesele w Lublinie?

Nie można tak oceniać, ty byś nie chciała a komuś innemu tradycyjne wydają się nudne, wszystko jest kwestią gustu, zresztą znam całkiem poważne osoby które akurat z okazji swojego wesela postanowiły zaszaleć i zrobiły sobie szaloną sesję ślubną smile albo wynajęły na wesele fotobudkę i ich goście świetnie bawili się robiąc sobie fotki w kolorowych perukach czy z doklejonymi wąsami, nawet starsze osoby

Re: Polecicie dobrego fotografa na wesele w Lublinie?

To oczywiste że każdy ma swój gust, ja niemniej szukam fotografa który będzie odpowiadał mojemu smile

Re: Polecicie dobrego fotografa na wesele w Lublinie?

To ja was pogodzę bo to: http://www.zomer.pl/oferta.html jest oferta fotografa na wesele w Lublinie dedykowana zarówno dla tradycjonalistów, jak i osób które chcą mieć mniej poważne fotki ze ślubu i wesela smile autor w ofercie znajdzie klasyczne, może nawet romantyczne fotki pary młodej i gości w ramach reportażu, a kto chce coś bardziej zwariowanego, tez wiele propozycji, ofertę wynajęcia fotobudki również

Re: Polecicie dobrego fotografa na wesele w Lublinie?

No i wprost idealnie smile

Re: Polecicie dobrego fotografa na wesele w Lublinie?

Widzisz smile