Topic: Czy wiecie gdzie organizowane są szkolenia dla menedżerów w Gdańsku?

Witajcie! Zastanawiam się, gdzie w naszym uroczym mieście organizowane są dobre szkolenia menedżerskie. Bardzo chciałbym zapisać się na coś takiego, zawsze to cenna wzmianka w CV. smile Gdyby ktoś z Was coś wiedział, to piszcie.

Re: Czy wiecie gdzie organizowane są szkolenia dla menedżerów w Gdańsku?

Cześć. Obiło mi się o uszy, że bardzo dobre szkolenia dla menedżerów w Gdańsku organizowane są w tym instytucie: pomorskiecentrumcoachingu.pl/trening/. Sama nie brałam udziału, to raczej nie moja ścieżka rozwoju, ale dobra znajoma była i bardzo sobie chwali. Myślę, że warto sprawdzić.

Re: Czy wiecie gdzie organizowane są szkolenia dla menedżerów w Gdańsku?

Mogę potwierdzić. Moja firma organizuje szkolenia zarządzania stresem w Gdańsku, korzystamy właśnie z usług tej pani: pomorskiecentrumcoachingu.pl/szkolenia/zarzadzanie-stresem/. Bardzo wysoki poziom merytoryki, atrakcyjna forma przekazywania wiadomości oraz możliwość kontaktu telefonicznego lub internetowego - to tylko niektóre z zalet.

Re: Czy wiecie gdzie organizowane są szkolenia dla menedżerów w Gdańsku?

Nazwa instytucji brzmi dość poważnie, więc w CV może wyglądać to nieźle. smile A jeśli zachwalacie poziom, to pewnie spróbuję. Właśnie na tym zależy mi najbardziej, chciałbym, żeby procentowało to w życiu zawodowym.

Re: Czy wiecie gdzie organizowane są szkolenia dla menedżerów w Gdańsku?

Na pewno będzie. Nie zapominaj, że zawsze możesz poprosić o jakieś rady, tym bardziej że szkolenia prowadzi osoba z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich. smile