Topic: Firma konsultingowa w Poznaniu, polećcie coś.

Dzień dobry! Zakładam ten wątek, ponieważ szukam rzetelnej, sprawdzonej firmy, która przygotuje biznesplan pod inwestycję. Zależy mi na profesjonalnej analizie i weryfikacji założeń biznesowych z uwzględnieniem realnej sytuacji na rynku. Szukam firmy w Poznaniu. Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę??? Będę wdzięczny za pomoc smile

Re: Firma konsultingowa w Poznaniu, polećcie coś.

Sam możesz napisac biznes plan, w Poznaniu organizowanych jest wiele  szkoleń kursów itp... Wiem, że są też bezpłatne kursy. W internecie można znaleźć wzory... Pozdrawiam

Re: Firma konsultingowa w Poznaniu, polećcie coś.

Niestety takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Inwestycja jest duża, potrzebuję profesjonalnych osób. Wbrew pozorom biznes plan to poważna sprawa, dobrze wykonany wymaga wielu analiz i wiedzy. Gotowce z neta absolutnie nie wchodzą w grę

Re: Firma konsultingowa w Poznaniu, polećcie coś.

Witaj, z własnego doświadczenia mogę Ci polecić firmę http://metisgroup.pl/ – bardzo profesjonalne podejście do tematu. Muszę powiedzieć, że bardzo obiektynie oceniają szanse i zagrożenia na rynku, opracowują mapę ryzyka inwestycyjnego. Dodatkowo otrzymałem zarys ewentualnych kosztów w razie popełnienia błędu. Naprawdę polecam!

Re: Firma konsultingowa w Poznaniu, polećcie coś.

A czy przygotowanie strategii marketingowej wykonywane jest przez firmę na wysokim poziomie??

Re: Firma konsultingowa w Poznaniu, polećcie coś.

Tak, w moim przypadku bardzo trafnie wyznaczyli narzędzia promocji, określili grupę docelową i ich potrzeby na podstawie rzetelnych argumentów.

Re: Firma konsultingowa w Poznaniu, polećcie coś.

Firma zdecydowanie godna polecenia. Usługi obejmujące wszystkie etapy: od analizy organizacyjno-prawnej inwestycji, strategicznej rynku i konkurencji, swot, model biznesowy, marketing, analiza kosztów, po harmonogram rzeczowo finansowy. Pozdrawiam serdecznie!

Re: Firma konsultingowa w Poznaniu, polećcie coś.

Witaj, znam tę firmę, polcam. Zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem dla biznesu, tworzy tez biznes plany, wiem, bo mój przyjaciel zamawiał biznes plan przed otwarciem działalności. Cennik w porównaniu do innych firm jest naprawde atrakcyjny. Przyjaciel byl bardzo bardzo zadowolony. http://metisgroup.pl/biznes-plan/ – tutaj mozesz sobie poczytac na temat firmy i sam ocenisz, czy to jest to, czego szukasz wink pozdrawiam

Re: Firma konsultingowa w Poznaniu, polećcie coś.

Dziękuję bardzo za pomoc!