Topic: Czy organizujecie imprezy dla pracowników i ich rodzin?

Witajcie. Zastanawiam się czy nie zacząć organizować imprez rodzinnych (dla pracowników oraz ich najbliższych). Od kilku lat robimy imprezy tylko dla pracowników, ale widzę, że wiele firm organizuje rodzinne festyny i to chyba jest doceniane przez ludzi. Co myślicie?

Re: Czy organizujecie imprezy dla pracowników i ich rodzin?

Jeżeli myślisz na przykład o integracyjnych imprezach dla firm z organizatorem Projekt Efektywny to odpuść sobie zapraszanie dodatkowo całych rodzin. Mija się to z celem. Pracownicy z rodzinami będą tkwić w swoim gronie zamiast się integrować z kolegami i koleżankami. Takie jest przynajmniej moje zdanie w tym temacie.

Re: Czy organizujecie imprezy dla pracowników i ich rodzin?

Jestem bardzo za organizacją rodzinnych festynów i jak najbardziej z firmą Projekt Efektywny. To jest świetna atrakcja zarówno dla pracowników i ich rodzin (mają przekonanie, że tata, mąż, pracują w fajnej firmie). Takie rodzinne imprezy wcale nie muszą wykluczać organizacji firmowych wyjazdów motywacyjnych. Doskonale kiedy firma proponuje obie formy imprez. Jeżeli jednak nie ma na to budżetu lepiej skupić się na rodzinnych spotkaniach.

Re: Czy organizujecie imprezy dla pracowników i ich rodzin?

Rzeczywiście moja rodzina docenia rokroczne zabawy. Dużo fajnych atrakcji dla dzieciaków i taneczna zabawa dla starszych, gril, dla koneserów piwko. Warto. jestem za