Topic: Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Trochę się tego nie spodziewałem ale jednak zaistniała konieczność skończenia pewnego etapu w życiu…. To wielka porażka, ale … jednak nie to jest najważniejsze. Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Re: Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Może sprobuj separacji? bo kiedy  nie masz konkretnych dowodow na rozwod i nie nastapil tzw. upadek pozycia małżeńskiego to wtedy nie dostaniesz rozwodu… wiec musisz się przygotowac na to.

Re: Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Dobry adwokat zajmuje się negocjacjami przedrozwodowymi i prawda jest taka ze jak pewne rzeczy zostana ustalone już na samym początku to potem troche latwiej pewne rzeczy jest przepchnąć. Pomysl o tym i jak tu ktos już pisal może nie rozwod od razu ale separacja? Bo tak na glowie masz od rauz podział majątku wspólnego opieki nad dziecmi

Re: Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Jest wiele dobrych kancelarii adwokackich w Warszawie i nap ewno znajdziesz sobie taka w ktorej ci pomoga z ta sprawa. Bo to dosc popularna sprawa. Wiec jest dosc duzo adwokatów od rozwodów wiec oni spejclaizuja się w tym rodzaju prawa i wiedza jak np. napisac wniosek żeby były odpowiednie argumenty itd.

Re: Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Chodzi o to ze jak jest adwokat to trochę pomoże ostudzić niektórych zapały co do walki na śmierć i zycie wiadomo ze ludzie sa zdenerwowani ale jednak nie przesadzajmy. To nie jest najważniejsze w zyciu.Mozesz zobaczyc  jak dziala np. taka kancelaria od rozwodów w Warszawie tutaj http://prosterozwody.pl/ oni zajmuja się sprawami rozwodowymi ale tez podziałem majątku wspólnego no i pomoga ci zebrac dokumenty na to kiedy jest nierowny udział w majątku małżeńskim.

Re: Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Dzisiaj ludzie za szybko się poddaja w związkach taka jest moja obserwacja. Dajcie sobie wiecej czasu. Może?

Re: Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Już nie mam ochoty próbować. Bo jej zapewnienia to kłamstwa. Ale dzieki za propozycje.

Re: Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Pomysl tez o rozwodzie bez orzekania o winie bo jeśli macie dzieci to będziesz miał troche latwiejsza droge do spotykania się z dziecmi regularnie. Bo pamiętaj o tym ze jak sprawa się rozłozy to możesz mieć nawet ograniczone prawa rodzicielskie.

Re: Gdzie znajdę dobrą kancelarię od rozwodów w Warszawie?

Dobry adwokat zajmie się tez sprawa dzieci i podzialem władzy. Wiadomo ze oboje rodzice powinni decydowac o wyborze szkoly a nie tylko jedna osoba.