Topic: Odnawianie starych mebli - gdzie poszukać inspiracji?

Szukam natchnienia do tego, żeby w końcu zdecydwoać się na zlecenie wykonania renowacji zabytkowych mebli, które mam w garażu od wielu lat. Wiem, że są sporo warte, ale jakość nie mogę się zabrać za organizację przy nich pracy. Może jakaś galeria by mnie do tego natchnęła?

Re: Odnawianie starych mebli - gdzie poszukać inspiracji?

Słuchaj przecież z tym mie będzie znowuy tak dużo problemów, bo po Twojej stronie leży tylko zlecenie wszystkich prac. Dalej specjalista już sam ustali sobie harmonogram prac, a Ty dostaniesz na końcu wykończone meble, no i rachunek oczywiście smile))

Re: Odnawianie starych mebli - gdzie poszukać inspiracji?

Rachunku się nie boję, bo wiem co za skarb mam u siebie w garaży i wiem, że warto popracować nad tymi meblami.

Re: Odnawianie starych mebli - gdzie poszukać inspiracji?

To całkiem rozsądnie, że nie rzucasz się na pierwszy lepszy temat, tylko powoli starasz się dojrzeć do tej decycji. Tutaj jest świetna galeria, w którj prezentowane są efekty pracy nad meblami. Odnawianie starych mebli w tym przypadku to majstersztyk, o który klienci się biją. Jednym słowem jakość renowacji przebija wszystkich innych.

Re: Odnawianie starych mebli - gdzie poszukać inspiracji?

No i jest super galeria i widzę, jak to wszystko może wygląać już niebawem. Nie dosyć, że bardzo fajny wykonawca to okazuje się, że działa niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Więc i będę miał fachową pracę wykonaną i do tego nie będę musiał daleko jeździć, żeby dostarczyć meble do pracowni.