Topic: Gdzie jest najkorzystniej kupować ekskluzywne zegarki?

Jak sądzicie? Macie jakieś doświadczenia w kupowaniu tego rodzaju produktów, spostrzeżenia, rady? Chodzi mi nie tylko o cenę ale też ogólne warunki, bezpieczeństwo itp.

Re: Gdzie jest najkorzystniej kupować ekskluzywne zegarki?

Zegarków takich nie kupuję ale zdarza mi się kupować ekskluzywne kosmetyki, przede wszystkim perfumy i te staram się kupować w miejscach, gdzie jest taniej, czyli na przykład w strefie bezcłowej jak gdzieś wyjeżdżam albo za granicę, głównie na ebayu. Ale trzeba uważać żeby nie trafić na podróbki więc jeśli chodzi o zegarki to nie wiem czy bym polecała takie rozwiązanie, zwłaszcza jak mają być naprawdę drogie

Re: Gdzie jest najkorzystniej kupować ekskluzywne zegarki?

Własnie jak też mam co do tego wątpliwosci

Re: Gdzie jest najkorzystniej kupować ekskluzywne zegarki?

Sądzę że korzystnie byłoby je kupować za granicą podczas jakichś wyjazdów ale pewnie nieczęsto taka możliwość wchodzi w grę…

Re: Gdzie jest najkorzystniej kupować ekskluzywne zegarki?

Przecież w Polsce tez jest dużo sklepów z takimi zegarkami, nie wiem czemu ludziom wydaje się, że w Polsce są tylko ludzie którzy ledwie wiążą koniec z końcem…jest też całkiem sporo milionerów a także biznesmenów i pasjonatów którzy spokojnie mogą wydać więcej na zegarek i takie osoby wcale nie muszą sprowadzać ich z zagranicy niczym jakieś bardzo egzotyczne produkty. Więc uwazam że nic nie stoi na przeszkodzie żeby kupować w Polsce, znaleźć dobry, zaufany sklep, a pewnie nawet uda się znaleźć droższe i tańsze

Re: Gdzie jest najkorzystniej kupować ekskluzywne zegarki?

Wiem, że w Polsce też można kupić, to oczywiste smile są takie sklepy, ja po prostu pytam gdzie będzie kupić najkorzystniej

Re: Gdzie jest najkorzystniej kupować ekskluzywne zegarki?

No to może zajrzyj tutaj. Znajomy mi kiedyś mówił że to jeden z najlepszych sklepów w sieci sprzedających ekskluzywne zegarki a jeśli chodzi o ceny niektórych modeli to może nawet najlepszy. Jest duży wybór marek wiec jest duża szansa, że znajdziesz to czego szukasz (a jak nie to pewnie mogą sprowadzić). Sądzę, ze to jest korzystne rozwiązanie. No i wygodne. I szybkie

Re: Gdzie jest najkorzystniej kupować ekskluzywne zegarki?

Pewnie wygodniej i bezpieczniej będzie kupić w takim sklepie który ma uznaną markę. Przemyślę to. Dzięki