Topic: Jakie dobre wczasy z rehabilitacją kręgosłupa?

Szukam jakiegoś dobrego, profesjonalnego ośrodka rehabilitacyjnego, który byłby położony w spokojnym miejscu, niedaleko morza. Chodzi o leczenie choroby kręgosłupa, a jak wiadomo to jest bardzo wrażliwy element ciała i nie ma możliwości, by oddać go w ręce amatorów… Na przykład jeśli chodzi o masaże… Możecie mi coś dobrego polecić? Myślę o pobycie trwającym przez siedem dni.

Re: Jakie dobre wczasy z rehabilitacją kręgosłupa?

Noo… z kręgosłupem zdecydowanie trzeba uważać… w sumie sam chetnie tez się dowiem gdzie sa jakies godne polecenia osrodki, ktos cos wie lub gdzies już był i nam powie?

Re: Jakie dobre wczasy z rehabilitacją kręgosłupa?

Ja wysłałam swoją mamę na wczasy zdrowotne koło Gdańska. Możecie obejrzeć sobie konkretną ofertę na stronie internetowej http://www.klinika-rcv.pl/turnusy-rehab … orzem.html. ze swojej strony dodam, że profesjonalna opieka i przyjemna, miła dla oka okolica. I podobno oferują jeszcze diety specjalistyczne.

Re: Jakie dobre wczasy z rehabilitacją kręgosłupa?

Również mogę ich polecić. Masaże są bardzo profesjonalne, przeprowadzają je prawdziwi fachowcy. I trwają jakieś 30 minut, to dosyć długo jak na taką cenę!