Topic: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Witam, zwracam się do Was z pytaniem odnośnie cen jakie występują na rynku usług księgowych w Warszawie? Szukam dobrego biura rachunkowego, które ma przystępne ceny, może znacie jakieś?

Re: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Witaj, jeżeli chodzi o dobre i tanie usługi księgowe w Warszawie to jak dla mnie biuro rachunkowe z którego sam od dawna korzystam. Szukając zrobiłem porządny research i to biuro najlepiej spełniło moje oczekiwania. Zajrzyj na ich stronę: http://www.optimum-waw.pl/cennik-uslug-ksiegowych, gdzie umieścili swój cennik za usługi księgowe.

Re: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Cześć, zgodzę się z moim poprzednikiem – proponowane przez niego biuro jest jednym z najtańszych, ale też bardzo dobrych biur rachunkowych w Warszawie. Także korzystam z ich usług księgowych i jestem bardzo zadowolona z ich pracy.

Re: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Witam, ceny na rynku usług księgowych są bardzo różne, jednak moim zdaniem lepiej wynająć konkretne biuro rachunkowe niż pojedynczą osobę, ponieważ wychodzi taniej. Wspomniane wcześniej biura rachunkowe jest mi znane, ponieważ znajoma korzysta z ich usług i jej zdaniem mają najlepszą ofertę na rynku.

Re: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Dziękuje za podpowiedzi. Chciałem jeszcze zapytać, czy to biuro rachunkowe, które polecacie posiada w swojej ofercie także obsługę kadrowo-płacową, bo to także by mnie interesowało?

Re: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Tak, jak najbardziej, w ich ofercie znajdziesz usługi księgowe, kadrowo-płacowe a także z tego co wiem obsługę prawną, ponieważ współpracują z kancelarią prawniczą.

Re: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Witaj, ja korzystam z tego biura właśnie w kwestii obsługi kadrowej i jestem zadowolona. Co do cen uważam, że są bardzo przystępne.

Re: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Witajcie, ja także polecam Ci to biuro ze względu na wysoką jakość usług i profesjonalne podejście do klienta

Re: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Cześć wszystkim, również jestem klientką tego biura od dłuższego czasu i uważam, że bardzo rzetelnie wykonują swoją pracę. Zdecydowanie mogę Ci ich polecić, ceny także są dobre.

Re: Usługi księgowe w Warszawie – jakie są ceny?

Witam, wspomniane przez moich poprzedników biuro faktycznie jest bardzo dobre i ma atrakcyjne ceny. Polecam