Topic: Skuteczne odchudzanie to skomplikowany proces.

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co robię źle jeśli chodzi o ochidzanie. Robię wszystko co mi diety każą, ale ciągle waga wraca. Później wiec się człowiek załamuje i przez najbliższy rok męczę się ze samym sobą. Może wizyta u psychologa pomoże?

Re: Skuteczne odchudzanie to skomplikowany proces.

Wizyta u psychologa na pewno pomoże, ale po co rozbijać cały proces na części pierwsze. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest konsultacja ze specjalistami, którzy prowadzą procesyu odchudzania zarówno młoddych, jak i starych. To najbardziej skuteczne narzędzie, które nie pozwlaa się załamywać.

Re: Skuteczne odchudzanie to skomplikowany proces.

Zgadzam się z Tobą, nie ma co się samemu męczyć tylko od razu udać się do fachowca. Równie skutecznym motywatorem jest trener osobisty, dietetyk czy specjalista w zakresie zdrowego trybu życia. A jak już wszyscy przyjmują w jednym miejscu to sukces gwarantowany.

Re: Skuteczne odchudzanie to skomplikowany proces.

No a są jakieś miejsca, gdzie oni przyjmują jednocześnie, bo ja się takimi nie spotkałem?

Re: Skuteczne odchudzanie to skomplikowany proces.

Ba, no pewnie, że są takie miejsca, a właściwie to ja zanm jedno takie miejsce, z którego korzysta mnóstwo moich znajomych. Znajdziecie je na stronie bodysense.pl/ na której są wszystkie niezbędne informacje o procesie takiego odchudzania. Polecam warto smile)))

Re: Skuteczne odchudzanie to skomplikowany proces.

Świetnie miejsce dla wszystkich tych, którzy nie poradzili sobie samemu z odchudzaniem, a jest tych osób przecież mnóstwo. Niestety otyłość w naszym kraju to choroba, z którą nie da się walczyć zza komputera. Szczególnie u dzieci jest niebezpieczna, więc już od najmłodszych trzeba uczyć ludzi jak prawidłowo żyć i się odżywiać.

Re: Skuteczne odchudzanie to skomplikowany proces.

Święte słowa...Ludzi trzeba wiele nauczyć.