Topic: Czy w Katowicach jest praca?

Dzień dobry. Czy tylko mnie się tak wydaje czy w Katowicach nie ma już żadnej pracy? Nawet ostatnio biorę pod uwagę możliwość przeprowadzenia się do innej części kraju, bo nie mogę w ogóle niczego tutaj znaleźć. No normalnie aż człowieka szlag trafić może przez to, że jest taki zagubiony i zupełnie bez pracy…

Re: Czy w Katowicach jest praca?

Ja mieszkam w Katowicach od urodzenia i jakoś nie miałem problemów ze znalezieniem pracy nigdy, a trochę jej zmieniałem. Teraz też moja szwagierka pracy szukała i mówiła, że jest tyle ofert, że nie wie, w czym ma wybierać i nie wie, gdzie ma pracować. No także może w złym miejscu po prostu szukasz tongue

Re: Czy w Katowicach jest praca?

No może też być tak. A wiesz może w jakim miejscu ta twoja szwagierka szukała pracy? Bo chętnie bym się dowiedział tak swoją drogą. smile Może i ja będę sobie przebierał i wybierał w miejscach, w których bym mół pracować i nie męczyć się więcej na bezrobociu

Re: Czy w Katowicach jest praca?

Mogę Ci podać. Wejdź na stronę pracatobie.pl i tam znajdzie katowicki portal pracy i sobie będziesz mógł trochę poszperać. Może akurat się znajdzie coś ciekawego co Cię zainteresuje smile tak sobie myślę, że jeszcze z nią pogadam i się postaram dowiedzieć co jej się dokładnie udało tam znaleźć ciekawego smile

Re: Czy w Katowicach jest praca?

Ale super się składa, bo ja też znalazłem na Śląsku portal pracy pracatobie.pl i jestem bardzo zadowolony z tego, bo wyszukania naprawdę mi się podobają i jest dokładnie tak jak kolega mówi, że można sobie różne opcje wybierać. No praca jest też i umnie, więc jestem baaardzo zadowolony

Re: Czy w Katowicach jest praca?

Ja też się przyłącze do grona zadowolonych osób, bo tak się składa, że to dzięki temu portalowi znalazłam pracę w której się obecnie znajduję. I się w niej spełniam całkowicie, więc to był po prostu strzał w dziesiątkę że się tam zanalazłam smile

Re: Czy w Katowicach jest praca?

No dobrze, dobrze, będę szukać mojej pracy właśnie tam. Już mam nawet kilka ofert na oku, zobaczymy, co z tego wyjdzie. tongue