Topic: Kupno drzwi Wrocław kto poleci?

Hej poszukuję dobrej firmy w której mogę kupić drzwi oraz liczyć na fachowy montaż macie coś sprawdzonego? Chodzi mi o kogoś sprawdzonego, właśnie żeby łączył sklep z prowadzeniem usługi montażowej.

Re: Kupno drzwi Wrocław kto poleci?

Mąż korzystał z oferty firmy Cerchem, w której mógł zarówno kupic drzwi i zarazem załatwić montaż, a do tego dochodzi jeszcze pełen serwis w ramach gwarancji. Jeśli chodzi o montaż drzwi wejściowych wrocławska firma ma doświadczenie i jako jedna z niewielu oferuje jeszcze montaż. Zatem mogę zarekomendować. Pamiętam, że mógł liczyć na poradę i bezproblemowo wszystko zamontowali. A potem mogliśmy jeszcze liczyć na serwis gdyby coś się zepsuło. Więc jak dla mnie warte polecenia.

Re: Kupno drzwi Wrocław kto poleci?

a mają też w ofercie montaż drzwi garażowych? W sumie to też bym potrzebował a nie napisałem.

Re: Kupno drzwi Wrocław kto poleci?

Ta wspomniana firma z Wrocławia bramy garażowe również sprzedaje i montuje, jakbyś szukał jeszcze dodatkowo bramy do garażu, bo ja akurat kupowałem i również mogę polecić. Spory wybór i dobra fachowa pomoc, dobrze że mi poradzili, bo się okazało, że trochę na tym nie znam smile a mają spory wybór, od tych uchylanych po rolowane. Ja się zdecydowałem jednak na uchylane, choć te drugie też byłyby dobre, wygodne.

Re: Kupno drzwi Wrocław kto poleci?

Na pewno coś we Wrocku znajdziesz pewnie jest mnóstwo sklepów firmowych z drzwiami, tylko nie decyduj się na te najtańsze, lepiej trochę dorzucić a mieć drzwi dobrej jakości. Jak będziesz się decydował to najlepiej na antywłamaniowe drzwi. Koszt nieco większy, ale możesz być spokojny potem gdyby ktoś chciał się włamać. Nigdy nic nie wiadomo, lepiej dmuchać na zimne.

Re: Kupno drzwi Wrocław kto poleci?

Tez u nich kupowalam i tez polecam smile