Topic: Wyposażenie magazynu, szukam dostawcy.

Witam wszystkich. Moja firma zajmuje się ogólnie pojętą budowlanką. Mamy swój magazyn na który zamawiamy towar z wyprzedzeniem, bo wiemy, że i tak nam zejdzie. Czy ktoś zna sklep internetowy gdzie mogę dostać fajne produkty? Chodzi tutaj o drobne rzeczy.

Re: Wyposażenie magazynu, szukam dostawcy.

No ja zamawiałem ostatnio rękawice ochronne na sklep.metalzbyt.com.pl/75-rekawice. Bardzo fajny sklep z dużym wyborem artykułów od różnych producentów. Ja osobiście bardzo polecam, ale w twoim wypadku powinno być jeszcze lepiej big_smile

Re: Wyposażenie magazynu, szukam dostawcy.

To wszystko zależy co cię interesuje. Mi ostatnio padły silniki elektryczne w dwóch maszynach więc musiałem zamawiać specjalnie nowe. Podeślę link do sklepu w prywatnej wiadomości. Może również skorzystasz z ich usług.

Re: Wyposażenie magazynu, szukam dostawcy.

No w moim przypadku potrzebuję długie papiaki, wkręty do metalu i do drewna itp. Długo by pisać, bo jeżeli chodzi o gwoździe i śruby to potrzebuje tego naprawdę dużo i to rożnych rodzai. Nie będę tutaj pisał co dokładnie bo nie starczy nam dnia big_smile

Re: Wyposażenie magazynu, szukam dostawcy.

Ja zamawiam w tej firmie od dłuższego czasu. Zajmuję się zaopatrzeniem więc ilości które tam zamawiam często przekraczają wartość kilku lub kilkunastu tysięcy. Nigdy nie było problemów więc nastawiam się na stalą współprace.