Topic: W poszukiwaniu prawnika w Łodzi.

Szukam jakiegoś prawnika, który zna się na prawie spadkowym. Wraz z rodzeństwem odziedziczyłem dom, w którym mieszkali moi rodzice. Sprawa jest jednak dosyć skomplikowana bo dom należał do mojego dziadka, a z tego co wiem nic nie zostało prawnie załatwione po jego śmierci. Po prostu rodzice dalej mieszkali w tym domu i nie załatwiali spadku.

Re: W poszukiwaniu prawnika w Łodzi.

Ze znalezieniem kancelarii prawniczej, zwłaszcza w tak dużym mieście jak Łódź, nie będziesz miał najmniejszych problemów. A jeśli szukasz prawnika, który specjalizuje się w prawie spadkowym to powiem ci tylko tyle, że z tego typu sprawami radzi sobie każdy doświadczony prawnik, nie musisz szukać adwokata, który zajmuje się tylko takimi sprawami.

Re: W poszukiwaniu prawnika w Łodzi.

Ja zacząłbym od sprawdzenia ofert w Internecie lub w codziennej prasie. Adwokatów w Łodzi jest z pewnością bardzo wielu, po prostu wybierz jednego z nich, zadzwoń, umów się na spotkanie i opowiedz swoją historię. Doświadczony prawnik nie z takimi sprawami sobie radzi. Pozostaje tylko kwestia kosztów i czasu potrzebnego na wyprostowanie wszystkich zawiłości prawnych. Zresztą w twoim przypadku bez postępowania przed sądem chyba się nie obejdzie.