Topic: Dłuższy stosunek w 2 tygodnie, czy to możliwe?

Witam, nie będę ściemniał, za 2 tygodnie wraca moja partnerka, nie widzieliśmy się ponad rok czasu. Od jej wyjazdu nie uprawiałem seksu. Dziewczyna jest bardzo wymagająca. Boję się że po tak długiej nie obecności mój maly kolega nie będzie w pełni sprawny. Czy znacie jakieś metody żeby polepszyć wytrzymałość seksualna tongue?

Re: Dłuższy stosunek w 2 tygodnie, czy to możliwe?

Czyli nazywając rzeczy po imieniu chcesz zwiększyć czas erekcji? W sumie czytałem kiedyś o ćwiczeniach mięśni kegla (nie wiem czy tak to się pisze), ale wydaje mi się, że w 2 tygodnie może się nie udać.

Re: Dłuższy stosunek w 2 tygodnie, czy to możliwe?

Widziałam kiedyś w kiosku takie tabletki na poprawę sprawności seksualnej, może takie ci pomogą, kosztują chyba z 15 zł, w opakowaniu 3 tabletki a w ulotce pisze, że dla osób które mają podczas stosunku problem z wytryskiem. Sprawdź sobie to.

Re: Dłuższy stosunek w 2 tygodnie, czy to możliwe?

Na twoim miejscu jak bym już miał brać jakieś tabletki to te orgasm control. Co prawda cena jest dużo wyższa, ale przynajmniej masz gwarancję co tak naprawdę bierzesz. Żadna sztuka wydać dwie dychy na coś co działa jak apap.

Re: Dłuższy stosunek w 2 tygodnie, czy to możliwe?

Poszukam jeszcze informacji na ten temat, napiszę na pewno jak już coś przetestuję. Może komuś z podobnym problemem to pomoże, nigdy nie wiadomo smile. A tak nawiasem mówiąc, ja nie mam problemu z wytryskiem, to wytrysk jest moim problemem, a z ulotki wynika jak gdyby tabletki były skierowane do osób którym nie staje ;P.