Topic: Księgowość we wspólnocie mieszkaniowej.

Witam. Jestem członkiną jednej ze wspólnot mieszkaniowych w kamienicy na Woli. Do tej pory księgowością całej wspólnoty zajmował się mój mąż, niestety z powodu choroby musiał zaprzestać tej działaności i teraz wspólnota pozostała bez księgowego. Szczerze mówiąc nie chciałabym powierzać finansów kamienicy komuś z wewnątrz bo mogłoby dochodzić do różnych machlojek na własną korzyść. Na głosowaniu zdecydowaliśmy, że skoro nie mój mąż to musimy poszukać jakieś firmy, która zajmie się obsługą księgową w Warszawie. Co możecie mi państwo polecić, i proszę o wypowiedź tylko osoby doświadczone w temacie. Dziękuję

Re: Księgowość we wspólnocie mieszkaniowej.

No lepiej kogoś szybko szukajacie, bo się zaraz okażę, że to kamienica wcale nie wasza a Gronkiewicz-Waltz albo jakiegoś 130-letniego żyda big_smile

Re: Księgowość we wspólnocie mieszkaniowej.

Co za czasy!  Pani sobie poszuka Księgowość wspólnot mieszkaniowych Warszawa czy coś.  To już post na forum trzeba o tym pisać, nie można się przejść po mieście i poszukać albo w wyszukiwarce najpierw spojrzeć? Lenistwo ludzkie nie zna granic.

Re: Księgowość we wspólnocie mieszkaniowej.

W przeciwieństwie do osób wyżej ja spróbuję Pani coś dorardzić. Generalnie mam złe doświadczenia jeśli chodzi o księgowych tzw. „wolnych strzelców”. Nieterminowość, nie zawsze aktualna wiedza itd. Również jestem członkiem wspólnoty mieszkaniowej (mokotów) i zdecydowaliśmy się skorzystać z firmy A&K Virtus. W sumie do tej pory nie było żadnych problemów, księgi prowadzą bez zarzutów, wszystko jasne i klarowne. Także jak szukać to wśród doświadczonych firm i tyle.

Re: Księgowość we wspólnocie mieszkaniowej.

Okej, dzięki kochani za Wasze komentarze. Pozdrawiam!