Topic: Porządki w magazynie

Sprawa moja polega na tym, że mój magazyn trochę nie działa tak jak powinien. Jest w nim dużo rzeczy i ogólnie chodzi o coraz trudniej niektóre jest znajdować. Ja tam sobie radze, ale nie jak niektórzy pracownicy przychodzą to maja problem. Jak to rozwiazac?

Re: Porządki w magazynie

Wiesz, w dzisiejszych czasach jest sporo różnych sposobow na to, żeby mieć porządek w magazynie. Jest tak dużo wszelkiego rodzaju oprograwowania, ze się to w głowie tak naprawdę nie miesci ile rzeczy można do magazynu wymyslic

Re: Porządki w magazynie

No racja ja też prowadze magazyn i mogę rzeczywiście potwierdzić, że tak jest. Ja mam już wdrożone oprogramowanie, taki system, że wszystko działa naprawdę fajnie i sprawnie i raczej nikt nie ma problemu ze znalezieniem niczego

Re: Porządki w magazynie

No dobra, ale jaki to system? Chciałbym się dowiedzieć jakie konkretnie rozwiązania można w tych magazynach zastosować, żebym ja tez mógł u siebie coś takiego zrobić. Bo to ze są programy i różne systemy to ja mam tego świadomość, tylko chodzi o to właśnie jakie są to rozwiązania 

Re: Porządki w magazynie

No u mnie na przykład się świetnie sprawdza teraz system zarządzania magazynami WMS, z którego jestem mega zadowolony i w sumie to chyba każdemu bym go polecał. Jest porządek, wszystko ładnie zrobione. Komputer zawsze wie co jest i gdzie to jest, więc nie ma z niczym problemu

Re: Porządki w magazynie

Ja też korzystam  tych systemów. Tutaj jeszcze warto moim zdaniem dodać, że w tych systemach istnieje coś takie jak voice picking, czyli po prostu możliwość sterowania głosem i kompletacji głosowej towaru. To jest dopiero super sprawa, którą warto mieć. No takie udogodnienie to każdemu się bez wątpienia spodoba

Re: Porządki w magazynie

Racje macie, takie udogodnienie to musi być super sprawa. Ale tym co kolega podał to się chyba rzeczywiście zaitneresuje i sprawdze jak to wyglądać będzie u mnie. Mam nadzieję, że wreszcie też porządek zapanuje

Re: Porządki w magazynie

Pewnie że zapanuje porządek. Wreszcie każdy będzie wiedział gdzie i co jest, żeb tego szukać smile