Topic: Specjalne opakowania na imprezę firmową

Hej wszystkim. Mam takie krótkie pytanie jak w temacie. Za jakiś czas nasza firma organizuje imprezę integracyjną i z racji tego chcemy dla naszych pracowników przygotować małe upominki. Zależy nam na firmie która wykona dla nas opakowania papierowe do których będziemy mogli te upominki wrzucić smile

Re: Specjalne opakowania na imprezę firmową

Na twoim miejscu poszukała bym jakiejś najbliższej drukarni gdzie zrobią ci to w odpowiednim terminie. Ceny są bardzo podobne i kwestia tutaj czy szukasz kogoś zaufanego czy raczej jesteś w stanie podjąć współpracę z kimś obcym smile

Re: Specjalne opakowania na imprezę firmową

Wiesz jak to z obcymi firmami, jeżeli komuś zależy na czasie to raczej woli oddać to zlecenie komuś zaufanemu i mieć wszystko z głowy. Osobiście polecam producenta ze strony internetowej domapak.com. Korzystam z ich usług za każdym razem jak potrzebuję torby papierowe albo coś podobnego i jeszcze nigdy się nie zawiodłem wink

Re: Specjalne opakowania na imprezę firmową

Sekundę temu sprawdziłem z ciekawości firmę o której mówił mój przedmówca w internecie. Powiem szczerze ze jest bardzo dużo opinii na ich temat i nie ma tam za bardzo negatywnych komentarzy. Wszystko na czas, w dobrej jakości i fajnej cenie. Tak by można było cytować większość tych wypowiedzi wink

Re: Specjalne opakowania na imprezę firmową

No i na takiej firmie mi najbardziej zależy. Nie szukam jakiegoś wielkiego zakładu z wielkim doświadczeniem. Chcę kogoś kto jest w stanie przygotować dla mnie to na czas i w dobrej jakości. Z tego co mi tutaj piszecie to nie mam za bardzo wyboru jak udać się do tej konkretnej firmy big_smile Mam nadzieję że załatwię wszystko przez internet?

Re: Specjalne opakowania na imprezę firmową

Tak było w moim przypadku. Skontaktowałem się z nimi telefonicznie żeby ustalić czy taki nakład jaki mnie interesuje jest do zrobienia w konkretnym terminie. Później wysłałem tylko plik graficzny, ustaliłem szczegóły i kilka dni później miałem torebki do odebrania wink