Topic: Czy dobór regałów do sklepu ma duże znaczenie?

Hej! Na początku zaznaczę że jestem do bólu perfekcjonistką, a każda rzecz jakiej sie podejmuję, robie lub kupuje musi byćdokladnie przeanalizowana i przemyslana 100 razy dlatego prosze o wyrozumialoscjesli zadam 100 pytań pod rząd. Wracając do tematu – zastanawiam się nad tym czy regały sklepowe mają jakiś wpływ na kupujących. Innymi słowy czy przekłada się to na sprzedaż? Pytanie może wydawać się trywialne ale jak się nad tym głebiej zastanowić to kazdy ma jakies poczucie estetyki i w pewnych miejscach czuje sie lepiej niz inny. Mam nadzieje ze przekazałam to w zrozumiały sposób.

Re: Czy dobór regałów do sklepu ma duże znaczenie?

Jak się nad tym zastanowić to ma to znaczenie ale zasada jest taka ze im drozszy, bardziej luksusowy towar sprzedajesz tym wieksze znaczenie ma wystrój bo klient będzie się dłużej zastanawiał i analizował. Wtedy jego samopoczucie ma duże znaczenie na decyzję, ale w pozostałych przypadkach wystarczy zadbać żeby regał sklepowy był czysty i estetyczny. Pozdrawiam.

Re: Czy dobór regałów do sklepu ma duże znaczenie?

Dzięki, a co myślisz o bramkach wejściowych do sklepów?

Re: Czy dobór regałów do sklepu ma duże znaczenie?

Zalezy od sklepu, ale ma to porządkowe zastosowania i organizacyjne. Dzięki bramkom wejściowym klient wie gdzie ma iść, co szczególnie przydaje się na małych powierzchniach gdzie znajduje się wokół dużo towaru, albo gdzie powstają kolejki, tłok itd. Zdradzisz jaki profil ma twoj sklep, czy to tajemnica?

Re: Czy dobór regałów do sklepu ma duże znaczenie?

Wolałabym narazie o tym nie pisać, sory smile. Ostatnie pytanie – gdzie polecasz mi kupić regały, bramki itd. Czy są jakieś sklepy w sieci które oferują takie rzeczy?

Re: Czy dobór regałów do sklepu ma duże znaczenie?

Stara dobra Sklepikaria ma bardzo szeroki asortyment jeśli chodzi o wyposażenie sklepów. Sprzedają dużo ciekawych modeli regałów i półek, akcesoriów i innych przydatnych rzeczy do sklepu. Właściwie cały mój sklep urządziłem meblami od nich i jestem zadowolony bo zrobił mi się swoisty fajny klimat smile. Jak chcesz to podrzucę Ci fotki, będziesz mogła sobie zobaczyć kilka interesujacychrozwiazań.

Re: Czy dobór regałów do sklepu ma duże znaczenie?

Jeśli masz czas to wyślij mi na priv. Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.