Topic: Bardzo dobry tłumacz

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szukam bardzo dobrego tłumacza języka angielskiego. Mam bowiem naprawdę bardzo dużo ciężkich tekstów do przetłumaczenia i chciałbym najchętniej nawiązać współpracę z jakimś dobrym fachowcem od spraw tłumaczeń. Nie chcę trafić do byle jakiego tłumacza, czy tam pierwszego z lepszych którzy się ogłaszają na internecie. Teksty są bowiem specjalistyczne i wymagają bardzo wiele nauki i czasu na ich przygotowanie. Dlatego właśnie chciałbym prosić Was o pomoc w poszukiwaniach naprawdę dobrego tlumacza. Czy ktoś na forum zna taką osobę? Będę wdzięczny za Waszą pomoc.

Re: Bardzo dobry tłumacz

Ja polecam bardzo serdecznie stronę e-tlumaczprzysiegly.co.uk/ wink znajdziesz tam bowiem naprawdę bardzo dobrego tłumacza przysięgłego. Jest to absolwentka, która zdecydowanie posiada niesamowitą wiedze i umiejętności. Bez problemu jest w stanie przetłumaczyć wszystko, pomóc z tekstami itp. na pewno jak się do niej zgłosisz, to będziesz pewny, że potraktuje Cie bardzo profesjonalnie i pomoże ze wszystkim wink

Re: Bardzo dobry tłumacz

No ja też korzystałem w przeszłości z oferty e-tlumaczprzysiegly.co.uk i mogę potwierdzić to co koleżanka wyżej napisała. Jest to zdecydowanie! Jeden z lepszych tłumaczy z którym miałem przyjemność współpracować. Teksty są tłumaczone na najwyższym poziomie i bezbłędnie. Nie ma mowy o pominięciu czegoś, problemów z formą, gramatyką, czy interpunkcją. Wszystko jest bardzo dobrze napisane. Gorąco polecam.

Re: Bardzo dobry tłumacz

No proszę wink tak się składa, że też potrzebuję bardzo dobrego tłumacza bo chcę rozszerzyć działalność swojej firmy na zagranicznych klientów. Bardzo by mi się przydało przetłumaczyć moją stronę, opisy usług itp. na jezyk angielski.. może akurat napiszę do tego tłumacza co polecacie. W końcu jak tak czytam to naprawdę ma znakomitie opinie wink

Re: Bardzo dobry tłumacz

Chciałabym zostać w przyszłości tłumaczem.. moje marzenie, ale tyle nauki na filologii ehh no ale może jeszcze będę w stanie kiedyś tłumaczyć teksty na tak wysokim poziomie