Topic: Wypożyczalnia – Poznań

Witajcie. Ehh moje auto odmówiło posłuszeństwa i niestety potrzebuję teraz wynająć jakiś pojazd na dłuższy okres czasu bo mam pracę oaprtą na jeździe samochodem. W międzyczasie postaram się albo naprawić swój samochód albo na szybko go sprzedać (choćby na części) i ogarnąć sobie jakiś inny samochód. Ale dobra, teraz przechodząc do sedna tematu. Szukam dobrej wypożyczalni samochodów w Poznaniu. Liczę na to, że może ktoś tutaj obecnych na forum ma akurat sporą wiedzę w tym zakresie i będzie potrafił polecić mi jakas dobrą wypożyczalnie aut. Najlepiej taką, która jest niedroga i nie będzie tam większych kosztów wynajem samochodu. Z góry dziękuej i pozdrawiam!!

Re: Wypożyczalnia – Poznań

Ja niedawno wynajmowałem bus w Poznaniu po bardzo dobrej cenie. Zresztą w ofercie tej wypożyczlani nie są tylko busy, ale rzecz jasna samochody również. Myślę, że śmiało możesz do nich zadzwonić/napisać albo jak masz niedaleko to podjechać i wybrać sobie jakiś samochod dla siebie. Od siebie dodam jeszcze, że właśnie fajne, niskie ceny proponowali za swoje usługi, stąd podówjnie mogę polecić tę wypożyczalnie.

Wejdź sobie tutaj: torcar24.pl/aktualnosci/n/wynajem-aut.html, pod tym linkiem znajdziesz doskonałą ofefertę wynajmu różnych samochodów osobowych, dostawczych i nie tylko. Najlepiej będzie jak się bezpośrednio rozczytasz na ich stronie co za dokładnie ofertę mają.

Ooo, torcar24 to zdecydowanie mój faworyt również, jeśli chodzi o wynajem samochodów wink zdecydowanie mają najlepsza ofertę w mieście. Dobre, szybkie i bardzo fajne samochody za śmieszne pieniądze najmu. Gorąco polecam..