Topic: Gdzie znajdę ciuchy szyte na miarę?

Hejka kobietki. Tak jak w temacie. Szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego gdzie można znaleźć lub zamówić ubrania szyte na miarę. Mam dość swoistą sylwetkę i czasem bardzo ciężko jest mi znaleźć coś normalnego wink

Re: Gdzie znajdę ciuchy szyte na miarę?

Sklep 303 Avenue szyje na miarę jakieś tam rzeczy. Wejdź na ich stronę i zobacz ofertę. Nie zagłębiałam się aż tak bardzo w tym temacie więc do końca nie wiem jak to wygląda ale słyszałam wiele ciekawych opinii na temat tego sklepu i przede wszystkim to że powalają jakością wykonania wink Chyba tyle starczy żeby do nich zajrzeć wink

Re: Gdzie znajdę ciuchy szyte na miarę?

Byłem na ich stronie jakiś czas temu i zamówiłem płaszcz dla mojej mamy. Z racji tego że kompletnie nie znam się na damskich ciuchach poprosiłem o pomoc moją znajomą. Fajna sprawa jeżeli chodzi o jakość wykonania, druga sprawa jest tak że ciuchy produkowane są u nas w kraju. Jeżeli chodzi o sam sklep to nie mam nic żeby się przyczepić wink

Re: Gdzie znajdę ciuchy szyte na miarę?

Ja ostatnio interesowałam się spódniczkami mini i na tej stronie właśnie trafiłam na idealny krój dla mnie. Sklep bardzo fajny i czekam tylko aż rozrośnie się do tego stopnia że będą tam setki różnych produktów. Trzymam kciuki bardzo mocno tongue

Re: Gdzie znajdę ciuchy szyte na miarę?

No i fajnie, zawsze to dodatkowy sklep to moich zakładek. Patrzyłam na ofertę i jest tam kilka rzeczy które chętnie bym sobie kupiła ale na razie poluję na coś konkretnego więc trzeba szukać dalej. Już wiem gdzie stracę pierwsze dodatkowe pieniądze xd

Re: Gdzie znajdę ciuchy szyte na miarę?

Wysyłam ci link do fajnego sklepu. Trafiłam tam całkiem przez przypadek i nie byłam przekonana co do zamówienia. Jak się okazało, mimo że sklep nie cieszy się jakąś wielką popularnością to ciuchy które można u nich dostać są szałowe big_smile

Re: Gdzie znajdę ciuchy szyte na miarę?

Mam do was pytanie dziewczyny. Czy na tej stronie znajdę dokładne rozmiary ciuchów? Chodzi mi o to czy są takie informacje jak długość rękawa, szerokość w pasie itp.? Chcę zrobić żonie prezent ale nie bardzo wiem jak dobrać odpowiedni rozmiar. Rozumiecie, jeżeli kupię coś co przyjdzie za małe to trochę popsuję prezent wink