Topic: Budowa basenu w domu

Cześć. Właśnie kończymy już z całą moją rodzinę budowę naszego wymarzonego domu. Wszystko już właściwie jest dopinane na ostatni guzik. Problem tylko w tym, że chcemy mieć basen. W sumie to nie jest żaden problem, tylko radość wielka i skakanie pod sufit big_smile Ale nie wiem kto takie rzeczy buduje i ile to kosztuje. Podejrzewam, że nasz kredyt na ten dom może nie pokryć nam tych wszystkich kosztów, które się z tym wiążą, a jednak ten basen to jest taka rzecz, którą musowo musimy mieć, bo nie przeżyjemy. Wszyscy lubimy sobie popływać i się cieszyć z uroków wody, więc to jest wyjście, które po prostu musi się pojawić i nie ma innej opcji tongue

Re: Budowa basenu w domu

Tak rzeczywiście basen to jest świetna sprawa. Sam bym chętnie wyszedł sobie przed dom i popływał gdybym mógł. Ale nie mogę bo nie mam. Moi znajomi za to mają basen. Ogólnie to fajne są baseny ogrodowe budowa ich nie jest wcale aż taka skomplikowana. Dużo kasy to nie kosztuje i jak tak obiektywnie się spojrzy to jest to inwestycja na całe życie, która rzeczywiście się bardzo opłaca. Nie ma nic lepszego niż wyjść sobie latem przed dom i w upale popływać w chłodnej wodzie. Albo w ciepłej jak się nagrzeje od słońca tongue

Re: Budowa basenu w domu

No dobra ,ale wciąż nie wiem o jakich realnie kosztach mówimy i jak to dokładnie wygląda. No i najważniejsze, kto mi to może załatwić, kto mi zbuduje taki basen, bo nie mam pojęcia, gdzie się za tym rozglądać i jak to się załatwia. Jakieś pozwolenia trzeba czy coś?

Re: Budowa basenu w domu

Gdybyś chciał to wejdź na strone baseny-iwo.pl/wanny-spa/ i tam sobie popatrz. Bo to jest akurat link do takich wanien ze spa, ale jak tam sobie dobrze poklikasz, to Cię wszystko przekieruje na konkretne strony i się tam dowiesz wszystkiego o budowie basenów w domowym ogródku. Także polecam tam się trochę porozglądać

Re: Budowa basenu w domu

O no proszę. W takim razie muszę tam koniecznie wejść i popatrzeć co jest do zaoferowania w tej kwestii. I wreszcie muszę ten basen zrobić