Topic: Szukam niedrogich mebli drewnianych

Zalezy mi na zakupie niedrogich drewnianych mebli które łądnie prezentowałyby sie w salonie. Wnetrze mam utrzymane w klasycznym stylu, góruje ciemne drewno wiec bedewdzieczna za pomoc w dobraniu czego odpowiedniego, pozdrawiam i z góry dziekuje.

Re: Szukam niedrogich mebli drewnianych

Niedrogich i dobrze wykonanych drewnianych mebli do pokoju dziennego najlepiej szukać na meblepotocki.pl. Mają tam bardzo szeroki asortyment, dostepne są różne motywy, kolory ale wszystkie bardzo zrównoważone i stonowane. Miałem taką sytuację że najpierw kupiłem eleganckie salonowe krzesła do których nie mogłem dopasować zadnej ławy ani niczego takiego. Na szczęscie u nich udało mi się dostać stół do salonu który idealnie wkomponował się nie tylko w pozostałe meble ale i ulubione zasłony żony.

Re: Szukam niedrogich mebli drewnianych

Również zamawiałam u nich meble bo jeśli chodzi o tapicerowane wypoczynki w Poznaniu nie ma lepszego sklepu. Wszystko jest bardzo dobrze wykończone, materiał się nie ściąga i jest bardzo przyjemny w dotyku. W razie pytań jestem otwarta żeby pomóc bo wiem ile zajmuje znalezienie czegoś porządnego co cieszy oko a jednocześnie kosztuje niedużo.

Re: Szukam niedrogich mebli drewnianych

Bardzo jestem wdzięczna za pomoc, w zasadzie wszystko już znalazłam ale jesli pojawi siejakis problem to na pewno tu napisze.