Topic: Czy korzystałyście już z najnowocześniejszych zabiegów SPA?

Hej. Czy korzystałyscie z nowoczesnych zabiegów SPA w hotelu? Ja niegdyś korzystałam z masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, ale teraz dowiedziałam się, ze oferta w niektórych centrach SPA jest znacznie szersza. Podobno są tam wykonywane zabiegi kosmetyki hi-tech, medycyny estetycznej i inne z użyciem nowoczesnych urządzeń.

Re: Czy korzystałyście już z najnowocześniejszych zabiegów SPA?

Ja niedawno odwiedziłam strefę medispa w nowoczesnym hotelu, ale nie zdecydowałam się na żadne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Natomiast jeśli chodzi o kosmetyke hi-tech, to przeszłam zabieg redukujący cellulit i poprawiający elastyczność skóry. Jestem zadowolona z efektów, a koszt tego zabiegu nie był wysoki.

Re: Czy korzystałyście już z najnowocześniejszych zabiegów SPA?

Ja własnie wybieram się na event firmowy w hotelu w Płocku, który swoją ofertę dla firm prezentuje pod linkiem hoteldebowagora.pl/eventy-firmowe. Dowiedziałam się, że w tym hotelu znajduje się strefa SPA,w  której można skorzystać z tego rodzaju zabiegów. Być może własnie też zdecyduję się na zabieg redukujący cellulit.

Re: Czy korzystałyście już z najnowocześniejszych zabiegów SPA?

No, jeśli masz okazję skorzystać w tym hotelu w Płocku z wysokiej jakosci zabiegów na ciało, to czemu się nie zdecydować. Koniecznie też skorzystaj z masażu, np. aromatycznego, czekoladowego lub ajurwedyjskiego.

Re: Czy korzystałyście już z najnowocześniejszych zabiegów SPA?

Tak, masażu nie mogę sobie odmówic. Jeśli bardzo mi się tam spodoba, to zarezerwuję sobie tam jakiś termin na cały weekend w hotelu spa pod Warszawą, żeby móc do woli korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, masaży, saun oraz jacuzzi.

Re: Czy korzystałyście już z najnowocześniejszych zabiegów SPA?

Uważam, ze każda kobieta powinna sobie raz na jakiś czas pozwolić na tego rodzaju relaks, żeby uwolnic się od stresu i oderwac od codziennych obowiązków.