Topic: Co wiecie o kolagenie?

Dzień doby. Jestem zainteresowany kupnem kolagenu. Ostatnio od znajomych bardzo dużo słyszałem na ten temat, że pomaga, że warto, że działa kompleksowo, bo i na kolana, i na włosy, i paznokcie, a nawet na skórę może działać. Słyszeliście coś może na ten temat? A może sami bierzecie kolagen i z własnego doświadczenia coś podpowiecie? Jak tak to chętnie się dowiem jeszcze, gdzie ten kolagen kupujecie, jakie są ceny i wszystko, co tam jeszcze chcielibyście na ten temat powiedzieć będzie mi bardzo przydatne. No i nie tylko mnie bo i moja żona z tych rad też bardzo chętnie skorzysta. big_smile

Re: Co wiecie o kolagenie?

Cześć. Koszt naturalnego kolagenu jest całkiem przystępny, więc nie musisz się bać, że spustoszysz domowy budżet. Ja go kupuję w dużych ilościach, więc to zawsze taniej wychodzi. No i pamiętaj, że kolagen to nie tylko tabletki, ale też różne żele, kremy, peelingi, szampony, które właśnie są wykorzystywane do dbania o skórę, włosy i paznokcie nie tylko od wewnątrz, ale od zewnątrz. Także do wyboru jest cała masa produktów.

Re: Co wiecie o kolagenie?

A dlaczego tak podkreślasz, że ten kolagen to nautaralny?

Re: Co wiecie o kolagenie?

A dlatego, że naturalny działa najlepiej. Na rynku można dostać wiele syntetyków, ale one nie działają tak jak powinny, dlatego właśnie tak ważne jest, żeby kupować tylko naturalny. Najlepiej jeszcze kolagen rybi, bo to już podobno jest udowodnione, że on działa najlepiej i właściwie trudno jest go czymkolwiek innym zastąpić.

Re: Co wiecie o kolagenie?

Hmmmm… No dobra, a jeśli chodzi o ten kolagen naturalny sklep może jakiś mógłbyś polecić? Będę wdzięczny, jak mi powiesz, gdzie się w to zaopatrujesz, żebym to samo kupił i też się cieszył z cudownych właściwości tego naturalnego specyfiku. big_smile

Re: Co wiecie o kolagenie?

Tak, no jasne, wejdź sobie na kolagenowysklep.pl i tam zobacz. Ja na początku też nie wierzyłem, że to tak działa, ale potem kupiłem, przekonałem się i teraz już tam jestem stałym gościem i zapasy robię cały czas właśnie tam.

Re: Co wiecie o kolagenie?

Dziękuję bardzo! To ja też zaczynam robić zapasy.