Topic: Klub rajdowy i zjechana guma

Witam. Ptrzebuję dobrego miejsca, gdzie mogę zakupić świtne opony motocyklowe. Z kolegami założyliśmy nieformalny klub rajdowy i eksploatujemy nasze maszyny dość ostro. Potrzebujemy na zaś tanich opon. Gdzie co i jak, oraz za ile?

Re: Klub rajdowy i zjechana guma

A taki kluub rajdowy nieformalny to w ogóle legalna sprawa jest? Czy tak na żywioł idzieciei liczycie, że nikt was nie znajdzie?

Re: Klub rajdowy i zjechana guma

Nawet jak nas znajdą to nie złapią, bo naprawde prujemy hahaha A tak na powaznie, chcemy się zalegalizować i mieć jak najwięcej członków, ale to z czasem. Zaczynamy od integracji smile

Re: Klub rajdowy i zjechana guma

To trochę nie od tej strony zaczynacie ale ok, ja to raczej służbista jestem. No ok, o jakich oponach myślałeś? Ja mam gumy Dunlopa i generalnie raczzej nie zamieniałbym ich na inne, chociaż fakt, że musiałem część z nich już przejechac, zeby się przekonac.

Re: Klub rajdowy i zjechana guma

Ja co prawda do motoru nie potrzebowałem, ale w sklepie sklep.opony-kunicki.pl kupiłem sobie opony już zimowe Nokian 195/65r15. Musze powiedzieć, że w porównaniu z konkurencją to wypadają dużo epiej, i cenowo i pod względem dostępności towaru. Nie wiem na czym to polega, ale chyba wiedzą po prostu co im schodzi i dbają o dostępność.