Topic: Pocięcie płyt meblowych tanio i profesjonalnie - gdzie?

Witam. Muszę szybko pociąć płyty meblowe Gdańsk, który jest w moich okolicach, ma wiele firm które się tym zajmują i niestety nie wiem na kogo się zdecydować. Czy ktoś jest może z tych okolic i może mi podpowiedzieć gdzie będzie to zrobione dobrze? Strasznie zależy mi na czasie, żeby to było bardzo szybko zrobione.

Re: Pocięcie płyt meblowych tanio i profesjonalnie - gdzie?

nie wiesz że co nagle to po diable?

Re: Pocięcie płyt meblowych tanio i profesjonalnie - gdzie?

Jeśli chodzi o docinanie płyt meblowych to przede wszystkim szukaj takich firm, które dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym, najczęściej są to zakłady same produkujące meble bądź też sprzedające gotowe już komponenty do wykonania takich mebli. Według mnie wtedy będzie szybko i profesjonalnie, gdańska nie znam, wiec nie mogę nic polecić.

Re: Pocięcie płyt meblowych tanio i profesjonalnie - gdzie?

chwila szukania w necie i proszę, firma SAS, w gdańsku też są i ciesza się dobra opinią. Czy wy ludzie nie potraficie korzystać z intenetu, czy jak? Bo nie kumam…

Re: Pocięcie płyt meblowych tanio i profesjonalnie - gdzie?

ja tak przy okazji się zapytam big_smile Bo to też chodzi o płyty meblowe, chcę kupić i polecana mi była mark Kronospan, czy ktoś może potwierdzić, że one naprawdę są takie dobre???

Re: Pocięcie płyt meblowych tanio i profesjonalnie - gdzie?

Generalnie ja kiedyś kupowałem markę Egger Kraków miał kiedyś taki fajny sklep z płytami porządnych producentów, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć co to było, na pewno mieli oddziały w całym kraju.

Re: Pocięcie płyt meblowych tanio i profesjonalnie - gdzie?

siema ponownie big_smile jak coś to już sobie poradziłem z moim problemem i znalazłem firmę, która mi to zrobiła, byłem zaskoczony bo następnego dnia miałem wszystko pocięte dokładnie zgodnie z tym co chciałem wink już chociaż wiem teraz, że niska cena nie zawsze musi oznaczać tego, że będzie bardzo słabo zrobione, ja byłem zadowolony.