Topic: Laptop.. a może?

Cześć wink Planuje kupić sobie laptopa, o takiego: mct-sklep.pl/elitebook-840-c4589.html w linku możecie znaleźć laptopa którego wypatrzyłam, a więc HP Elitebook 840 w kilku specyfikacjach wink Ale przed tym chciałabym Was zapytać, co o nim myślicie?

Re: Laptop.. a może?

Świetny Laptop wink Sam bym takiego sobie sprawił

Re: Laptop.. a może?

Potwierdzam, w domu mam co prawda ThinkPada W550s który się doskonale sprawuje, ale taki co wkleiłaś to również bym takim nie wzgardził tongue 

Re: Laptop.. a może?

Ooo też mam ThinkPada kolego ;P Ale dokładnie to Lenovo ThinkPada X11e i znakomicie się na nim pracuje wink Mam go już chwilę czasu i w ogóle nie traci na płynności, a zawsze miałem ten problem jak korzystałem przez dłuższy czas z laptopa wink

Re: Laptop.. a może?

Też sobie bym chciał sprawić laptopa multimedialnego ale niestety fundusze mi na to nie pozwalają. Ale w sumie za jakiś czas są moje urodzinki i może ktoś mi sprawi naprawdę wymarzony prezent, hehe tongue

Re: Laptop.. a może?

Również potwierdzę, bardzo dobry laptop, myslę, że spokojnie będzie Ci służył przez lata, tylko nie zapomnij żeby dbać o niego, bo z doświadczenia wiem, że łatwo złapać wirusy na komputer itp.