Topic: Czy wodę w domu można uzdatnić?

Cześć, czy ktoś z was kupował kiedyś jakieś urządzenia do uzdatniania wody? Macie może pojęcie, co jest najbardziej skuteczne – tj. przydatne? Czytałam coś o tym, że dobra lampa UV do wody powinna rozwiązać kłopoty, ale nic więcej o niej nie wiem. A jakies inne metody? Będę wdzięczna za info. smile

Re: Czy wodę w domu można uzdatnić?

Hej, kiedyś kupowałam takie sprzęty w jakiś przypadkowych sklepach internetowych, ale ci powiem, ze zadowolona nie byłam, może kupiłam cos słabego? Nie pamiętam dokładnie co to było, ale trochę zapłaciąłm – ale efekty były do kitu. Nie warto działać na własną rekę, lepiej pogadac z fachowcami.

Re: Czy wodę w domu można uzdatnić?

A czemu chcesz uzdatniać wodę w domu? Masz złą? Mieszkasz w bloku czy domku jednorodzinnym?

Re: Czy wodę w domu można uzdatnić?

Domku wolnostojącym – i zwyczajnie widzę, że z wodą jest cienko. Dlatego chciałabym znaleźć jakieś rozwiązania, które mi naprawdę pomogą.

Re: Czy wodę w domu można uzdatnić?

Wiesz co? Ty lepiej nie kombinuj i nie szukaj sama rozwiązań, bo może się okazać, że wywalisz kupę kasy na coś, co wcale nie będzie ci potrzebne. Lepiej zaproś do domu specjalistów, którzy zobaczą, co i jak – niech ci powiedzą, co trzeba zrobić, oszacują koszty imprezy i na dodatek zrobią wszystko od samego początku do końca. Co się będziesz szarpać? Szukać, dopytywać, kupować nie wiadomo co, a do tego wszystkiego jeszcze nie będziesz mieć pewności, czy na bank jest ok.? daj sobie spokój, znajdź firmę od takich rzeczy.

Re: Czy wodę w domu można uzdatnić?

Łatwo powiedzieć – znajdź firmę. A skąd ja mam wiedzieć, którą firmę warto zatrudnić, no? Tyle ich, że ciężko wybrać.. Może znacie jakąś fajną – tj. profesjonalną, która rzeczywiście – jak pisze ten pan – będzie umiała kompleksowo zadziałać?

Re: Czy wodę w domu można uzdatnić?

Ja z czystym sumieniem mogę ci polecić firmę – tu masz link do nich: wodawdomu.pl/uzdatnianie-wody-i-dezynfekcja. korzystałem z ich usług i naprawdę jestem zadowolony  - wszystko szybko, na temat i bez generowania dodatkowych kosztów. Płaciłem tyle, na ile się umówiłem. Czysta robota, dobra firma – bierz ich w ciemno, bo to naprawdę porządna ekipa. Pozdrawiam.