Topic: Aranżacja salonu w małym mieszkaniu

Cześć wszystkim! Otóż z żonką nabyliśmy swoje pierwsze własne, choć niewielkie mieszkanie. Teraz powoli uzupełniamy je meblami, sprzętem itd. Największy problem jednak dla nas stanowi… salon, który jest jednocześnie naszą sypialnią. Jak do tej pory śpimy cały czas na materacach, ale powoli zaczyna się to robić męczące. Możecie jakoś doradzić, gdzie można kupić fajne meble?

Re: Aranżacja salonu w małym mieszkaniu

hej! a generalnie w jakim stylu utrzymujecie mieszkanie?

Re: Aranżacja salonu w małym mieszkaniu

Raczej to taki styl… nie wiem, ja bym to nazwał klasyczny. Nic specjalnie krzykliwego, raczej spokojne nawiązanie do lat ubiegłych. Salon chcielibyśmy utrzymać w podobnym tonie.

Re: Aranżacja salonu w małym mieszkaniu

A jakie kolory macie na ścianie?

Re: Aranżacja salonu w małym mieszkaniu

Hej! Jak macie problem z małą przestrzenią, to myślę, że przede wszystkim powinniście się skupić na przeglądaniu rozkładanych narożników z funkcją spania, bo to raz, że wtedy tworzycie sobie sporą przestrzeń do tego, żeby zaprosić gości, dwa, że macie od razu fajne łóżko.

Re: Aranżacja salonu w małym mieszkaniu

Odpowiadając najpierw na pytanie koleżanki, to mamy raczej jasne, jak to żona mówi, wpadające w krem ściany w salonie. Natomiast co do samego narożnika, to też tak myśleliśmy, ale szukaliśmy już w kilku sklepach i nie możemy znaleźć takiego, który by się nam podobał.

Re: Aranżacja salonu w małym mieszkaniu

Słuchaj, to wejdźcie sobie na stronę blackcatdesign.com.pl/meble-biale, tam macie fajne meble, także takie kompaktowe, które idealnie się nadadzą do takiego jasnego wnętrza. Co do samego narożnika, to myślę, że jakiś fajny pikowany, bo taki by idealnie się zgrywał z tymi meblami, które Ci podesłałam smile

Re: Aranżacja salonu w małym mieszkaniu

Kurczę, fajna stronka, dzięki smile Rzeczywiście może coś tam znajdę, a jeśli chodzi o tę kanapę, to może coś w jakimś jasnym błękicie wybiorę… w każdym razie dziękuję Wam obojgu za podpowiedzi smile