Topic: Zabieram się za remont łazienki

Witajcie! Mam nadzieje, że na forum tym znajdę sporo osób, ktore znają się na wnętrzach lub przynajmniej niedawno robiły remont. Muszę pilnie wyremontować moja łazienkę, ale niestety nie mam pomysłu na ciekawą aranzację. Nie wiem też, które marki są najlepsze i gdzie warto kupować. Pomocy!

Re: Zabieram się za remont łazienki

Specjalistą od wnętrz co prawda nie jestem, ale staram się być na bieżąco, bo zajmuje się dorywczo remontami. Ostatnio remontowałem klientowi łazienkę i zdecydował się na takie płytki: e-budujemy.pl/plytki_opoczno_inwencja,422k. Początkowo nie byłem przekonany co do finalnego efektu, ale musze przyznac, ze wyszło naprawdę atrakcyjnie. Jest to Twój gust czy nikoniecnzie?

Re: Zabieram się za remont łazienki

Dzięki za post. Interesuje mnie minimalizm i prostota. Chcialabym, żeby moja łazienka była czysta i pozbawiona wszelkich niepotrzebnych elementów. Nie chcę, zadnych półek i innych tego typu dekoracji. Kolorystyka też raczej ponadczasowa – beż, szarość, odcienie drewna itp.

Re: Zabieram się za remont łazienki

Po takim doprecyzowaniu znacznie latwiej jest cokolwiek polecac. Każdy producent oferuje masę płytek w podstawowych kolorach, o których wspomniałaś, więc na pewno coś znajdziesz. Ja bym proponował natomiast zaszalec z ceramiką łazienkową. Ja mam ostro zakończone sanitariaty i taki brodzik: e-budujemy.pl/brodziki-_obudowy,6338k. Wygląda to naprawdę interesująco. Pamiętaj tylko, by wybrać odpowiednie szkło do brodzika, bo niestety jest on trudny w utrzymaniu czystości – proponuje coś matowego.

Re: Zabieram się za remont łazienki

Dzieki wam za wszystkie wskazówki. Przejrzałam wiele innych kategorii produktowych w sklepie e-budujemy.pl/, który często wskazywaliście i znalazłam tam praktycznie wszystko, czego potrzebowałam. Musze jeszcze przemyśleć kilka wyborów i składam moje zamówienie. Mam nadzieje, że moje wybory nie okażą się całkowicie do siebie niepasujące. Nie chciałabym, żeby moja nowa łazienka była niespójna sad

Re: Zabieram się za remont łazienki

Bez obaw. Wszyscy mają takie poczucie w momencie zakupów, ale później okazuje się, że jest idealnie. No chyba, ze jesteś tym wyjątkiem potwierdzającym regułę smile

Re: Zabieram się za remont łazienki

Nie ma to jak słowa otuchy na koniec smile