Topic: Ktoś zna jakiś cennik pozycjonowania stron?

Hejka! Mam do was pytanie, czy ktoś zna jakąś stronę, gdzie mogłabym sprawdzić, ile kosztuje pozycjonowanie strony? Prowadzę salon kosmetyczny, planuję założyć witrynę WWW, a wiem, że jej pozycja w wyszukiwaniach jest ważna. Proszę o kontakt! Pozdrawiam!

Re: Ktoś zna jakiś cennik pozycjonowania stron?

Cześć. Jak chcesz, to ja ci mogę wypozycjonować stronę. Napisz mi na PW dane, jaka firma, branża, jaki chcesz osiągnąć efekt, coś pokombinujemy.

Re: Ktoś zna jakiś cennik pozycjonowania stron?

Wybacz kolego, ale muszę zabrać głos. Szczerze? Ja bym na twoim miejscu nie stawiała na jakichś prywatnych pozycjonerów. Mogą przesadzić z tym i Twoja strona trafi na śmietnik (często się stosuje bowiem niedozwolone sztuczki – nie mówię, że kolega wyżej tak robi). Lepiej nawiązać kontakt z jakąś firmą.

Re: Ktoś zna jakiś cennik pozycjonowania stron?

Zacznijmy od tego, że raczej nikt Ci nie powie tak ot ile kosztuje pozycjonowanie stron Cennik jest ustalany indywidualnie z każdym klientem firmy. Wiele tu zależy od tego, jaka branża – i jaka konkurencja na rynku. Jeśli nie masz zbyt wielu salonów kosmetycznych w okolicy to pozycjonowanie będzie łatwiejsze, a co za tym idzie – cennik bardziej korzystny.

Re: Ktoś zna jakiś cennik pozycjonowania stron?

No jest chyba jeszcze jeden czy dwa. A to duża różnica?

Re: Ktoś zna jakiś cennik pozycjonowania stron?

Szczerze mówiąc nie wiem. Najlepiej po prostu znaleźć odpowiednią firmę, która się zajmie pozycjonowaniem wink Nie brakuje ich, ale koniecznie sprawdź ich portfolio, żebyś nie wybrała w ciemno.