Topic: Jak wybrać dobry sklep sportowy?

Na co zwracacie uwagę przy wyborze sklepów z akcesoriami sportowymi? Najbardziej mnie interesują buty…

Re: Jak wybrać dobry sklep sportowy?

Hmm, w sumie ja chyba większą uwagę zwracam na sam model buta, a mniejszą na sklep.;)

Re: Jak wybrać dobry sklep sportowy?

Sklep też jest dość ważny, bo to on daje jakąś wiarygodność oryginalności produktów i tak dalej… Poza tym wyobraź sobie, że coś zamawiasz, a paczka dochodzi po kilku miesiącach albo wcale. Na pewno nie byłabyś zadowolona.:D Ja zwracam uwagę na opinie o sklepie, szybkość przesyłki, ceny, kontakt z obsługą…

Re: Jak wybrać dobry sklep sportowy?

ah, no w sumie tak, coś w tym jest. Ale może jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na złego sprzedawcę? A jakie sklepy ty polecasz?

Re: Jak wybrać dobry sklep sportowy?

ja często zamawiam w https://ctxsport.com/. To dość dobry sklep sportowy z butami markowymi w dobrej cenie. Oferta jest dość szeroka i każdy znajdzie coś odpowiedniego. Masz tam buty dla kobiet, mężczyzn, korki piłkarskie… nigdy jeszcze nie zawiedli mnie z przesyłką, mają też klarowną tabelę rozmiarów.

Re: Jak wybrać dobry sklep sportowy?

ja też polecam CTX SPORT, przede wszystkim jest duża dostępność produktów. Jak idę do sklepu stacjonarnego to często zdarza się, że nie ma mojego rozmiaru, bo został wykupiony. U nich na szczęście nie ma takiego problemu. Poza tym ceny faktycznie są lepsze, no i nie trzeba chodzić po sklepach i przepychać się między regałami, czego bardzo nie lubię, szczególnie jak dużo ludzi jest w sklepie.

Re: Jak wybrać dobry sklep sportowy?

też znam ten sklep z butami sportowymi marki Reebok. Przed zakupem lubię sobie trochę poczytać o produktach, materiałach, z których zostały wykonane. Wtedy wiem, co kupuję. Wbrew pozorom, online właśnie lepiej można się zorientować… Dobry sklep z butami od Reebok to całkiem niezłe źródło informacji. No i można sobie też szybko porównać, jakie są ceny różnych modeli i marek.

Re: Jak wybrać dobry sklep sportowy?

zakupy mają być możliwie jak najbardziej szybkie i tanie. No i produkt musi być oryginalny. Jak kupuję Reebok albo Adidasa to chcę mieć dokładnie to, co oferuje producent.