Topic: Fototapeta Nowy Jork - jak się sprawdzi w biurze?

Czy fototapety tematyczne, takie jak na przykład z tłem Nowego Jorku nadają się na wykończenie ścian w biurze? Chciałbym coś takiego sobie sprawić, żeby w końcu trochę zacząć się wyróżniać na tle pozostałych, bo jak do tej pory to wszędzie jeden i ten sam wystrój, a to przecież nie jest dobra reklama. Według mnie takie tło z Nowym Jorkiem może dać jasno sygnał klientowi, że w tym miejscu to się myśli i działa w oparciu o międzynarodowe standardy. A jakie jest Wasze zdanie?

Re: Fototapeta Nowy Jork - jak się sprawdzi w biurze?

No muszę przyznać, że nie pozostaje mi nic innego jak tylko się z Tobą zgodzić. Jeśli szerokie horyzonty nie są Ci obce to na pewno jest to dobra podstawa do działania. Tak jak w miłości druga osoba robi pierwsze wrażenie, tak w intereseach biuro spełnia taką rolę i jego wygląd musi być odpowiedni.

Re: Fototapeta Nowy Jork - jak się sprawdzi w biurze?

Dokładnie tak jak mówisz. Znam firmę, która takie tła wykonuje perfekcyjnie. Zobacz tutaj http://naklejkomania.eu/117-fototapety-nowy-jork jak blisko teraz może być każde miasto świata. Ze względu na wyjątkwoy artyzm zdjęć fototapety z Nowym Jorkiem cieszą się szczególnym powodzeniem i pewnie w Twoim przypadku jest podobnie.

Re: Fototapeta Nowy Jork - jak się sprawdzi w biurze?

Masz rację, spodobał mi się ogólny wizerunek miasta i to co się tam dzieje. Moja znajoma ma podobną fototapetę w domu i za każdym razem jak ją odwiedzam to patrzę na ścianę i nie mogę skończyć.

Re: Fototapeta Nowy Jork - jak się sprawdzi w biurze?

Polecam zakup, bo fajnie finalnie wygląda.