Topic: Lista zakupów w aplikacji.

Witam piszę na ,tym forum ponieważ szukam jakiejś aplikacji ,która ,że tak powiem pomoże mi łatwo i szybko zrobić zakupy. Nie będe tutaj ukrywała ,że pracując w systemie cało etatowym ,jednocześnie zajmując się domem i rodziną mam niewiele czasu ,a przecież coś jeść trzeba ,a co za tym idzie równiez zakupy są tutaj podstawową czynnością. W związku z ,tym bardzo proszę o polecenie mi jakiejś aplikacji ,która mi w tym pomoże.

Re: Lista zakupów w aplikacji.

Hej mam pytanie na jaki rodzaj telefonu potrzebujesz tą apkę? Na androida, smartfona?

Witaj ja potrzebuję aplikację na smartfona. Jesteś w takim razie w stanie pomóc i coś może polecić? Pozdrawiam cieplutko.

Hej przepraszam ,ale aplikacja jaką znam nie jest niestety na smartfona ,ale jak dowiem się o jakiejś ,która spełni twoje oczekiwania i wymogi to zaraz ci tutaj na forum napiszę. Również pozdrawiam!!

Witaj Kochana ja zdecydowanie mogę ci pomóc w ,tym temacie ,a mianowicie tutaj masz linka do świetnej aplikacji z listą zakupów: https://tanszezakupy.pl/. Działa ona w ,taki sposób ,że po wpisaniu ,co chcesz zakupić ona wyszukuje ci miejsca blisko ciebie ,gdzie coś takiego jest dostępne.