Topic: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

Poszedłem na studia tylko dla matki, wcale mi się nie chcialo studiować, ale dla świętego spokoju dalem się namowić. Teraz musze napisac licencjat. Trudne to? Nie wiem, czy dam rady.

Re: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

No raczej! Ale do zrobienia. Ale skoro nie wiesz jak, to chyba najlepiej byłoby to komuś zlecić. Są ludzie dla których pisanie prac licencjackich to pestka. To osoby z wyższym wykształceniem, które mają ogromne doświadczenie w pisaniu prac ze wszystkich dziedzin nauki. Wszystko na ten temat jest na stronie: http://twojredaktor.pl/. Dowiesz się z niej jak zamówić usługę.

Re: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

Nie gadaj! I jak to, dajesz temat i co dalej. Przecież potem trzeba to jeszcze obronić!

Re: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

No zgadza się, dlatego musisz współpracować, dostarczyć ewentualne badania, przekazywać uwagi promotora, itp.

Re: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

A nie sądzicie, że to nieetyczne? Przecież tytuł licencjata dostanie nie ten co trzeba. Potem mamy takich właśnie „fachowców”, już starch teraz kogoś po studiach zatrudnić.

Re: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

Ten co napisze ma już tytuł magistra smile. A ty zawsze taki praworządny?  Pewnie tatuś płacił za studia to i czas na pisanie miałeś. Teraz realia są troche inne. Papierek się liczy.

Re: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

A czy to bezpieczne, nie chciałbym, żeby po paru latach ktos mi tego licencjata zabral. Może to jacys naciągacze.

Re: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

No coś ty, wszystkie dane są poufne, a poza tym, ty też będziesz musiał się wykazać, oni podpowiedzą, zredagują, poszukają literatury i będzie git smile. Nie znam nikogo ktoby się skarrzył.

Re: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

A cena? Ile trzeba będzie zabulić? Pewnie dużo, ale co tam, wole zapracowac i zapłacić anizeli ślęczeć nad książkami.

Re: Czy trudne jest pisanie pracy licencjackiej?

Płatność może być w ratach, po wykonaniu poszczególnych zadań, a cena zależy od rodzaju zlecenia.