Topic: Jakie ubrania BSDM macie w swojej szafie?

Ostatnio zaczęło mnie kręcic BSDM. Nie wiem czy to chodzi o wiek czy o co ale teraz nawet rozwazam zakup. Jakie ubrania BSDM macie w swojej szafie? Często z nich korzystacie?

Re: Jakie ubrania BSDM macie w swojej szafie?

Najpierw u mnie zaczęło się od zacisków na sutki a potem stałam się ogromną fanką bsdm i analu. Oczywiście mam to szczescie ze mój facet tez za tym przepada : )

Re: Jakie ubrania BSDM macie w swojej szafie?

Ja tutaj kupowałam ubrania BSDM dla siebie http://www.twoja-fantazja.pl/30-bdsm oni zreszta mają dość spory wybór bielizny erotycznej. No i można sobie u nich dobrać w zalezności od sylwetki i wagi seksowną bieliznę. No i kupiłam też skórzana obrożę smile so awesome : ) Generalnie dopiero co poznaję BSDM i przekonuje się ze może być ciekawym urozmaiceniem naszego codziennego zycia seksualnego.

Re: Jakie ubrania BSDM macie w swojej szafie?

Ja akurat seksu codziennie nie uprawiam bo albo Spie albo pracuje. wiec w sumie weekendowo albo jak się uda to się uda a jak nie to nie. No i może trzeba by było jakies BSDM sobie sprawic. Jakies ciekawe akcesorium … może by było inaczej.

Re: Jakie ubrania BSDM macie w swojej szafie?

no możesz sprobować o ile twój facet się na to zgodzi. Bo to jednak jest dla tych którzy lubia ostrzejsze doznania i lubia przekraczac granice w seksie. A tych w seksie jest naprawde duuuuzo.

Re: Jakie ubrania BSDM macie w swojej szafie?

W moim przypadku to jestem otwarty na cokolwiek zaproponuje moja kobieta lubimy wpadac do sklepu erotycznego i kupowac jedną dwie zabawki erotyczne ostatnio kupiliśmy maskę kota i przyznaje ze efekt był zaskakujący. Chociaz zalezy kto za czym przepada bo jak ktos lubi na misjonarza tylko to BSDM dla niego kompletnie odpada.

Re: Jakie ubrania BSDM macie w swojej szafie?

No nie zgodze się ze odpada. Po prostu kwestia poznawania swojego ciala swoich reakcji no i tego co się tak na serio lubi bez zadnego udawania. A teraz zabawek erotycznych jest duzo tylko trzeba uważać żeby kupowac takie które nie wywołają zadnej alergii czy pryszczyków na skórze. Bo potem może długo to schodzic.

Re: Jakie ubrania BSDM macie w swojej szafie?

Dlatego trzeba dokladnie czytac z czego została zabawka erotyczna zrobiona tu niema zadnej filozofi ze jak zabawka jest z byle jakiego plastiku takie dildo zrobiona to może być tak ze efektu wow niebedzie zadnego.