Topic: Czy znacie kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Warszawie?

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Zakładam ten wątek, ponieważ planuję zakupić klimatyzację do biura w najbliższym czasie. Jestem z okolic Warszawy... Znacie jakieś dobre, godne polecenia firmy, które zajmują się profesjonalnym montazem klimatyzacji?? Fajnie by było, gdyby firma była mogła uczciwie doradzić, jakie urządzenie wybrać itp. Z góry dziękuję za pomoc!!

Re: Czy znacie kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Warszawie?

Cześć, montaz klimatyzacji to przeciez nic trudnego. Ja na przykład po obejrzeniu filmu instruktazowego bez problemu zamontowałem urzadzenie w swoim domu. Jestem przekonany, że każdy laik podoła temu zadaniu wink

Re: Czy znacie kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Warszawie?

Hej! Może kolega wyżej lubi tego typu prace, ja jednak postawiłbym na profesjonalną firmę. Jeśli na co dzień  nie masz do czynienia z montowaniem urządzeń typu klimatyzacja, to najprawdopodobniej coś pójdzie nie tak. Tez planuje kupic klime i na pewno skorzystam z uslug kogos, kto zajmuje się montażem klimatyzacji, pozdrawiam!

Re: Czy znacie kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Warszawie?

Masz juz moze kogos na oku?

Re: Czy znacie kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Warszawie?

Witajcie, z czystym sumieniem moge polecic - http://www.plusinstal.com/blank-1. Firma zajmuje się m in montażem klimatyzacji w Warszawie i naprawde jest godna zaufania. Współpracowałem z nia, gdy budowałem dom i poleciłbym każdemu wink Pomogli nie tylko w montazu, ale i w doborze odpowiedniego sprzetu. W linku, ktory wkleiłem odsyła do stronki, sam oceń, czy Ci odpowiada wink Osobiście polecam polecam

Re: Czy znacie kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Warszawie?

Tez chciałbym zamontowac klime w domu. Serio firma dobra? Ktos jeszcze mial z nia do czyniena???

Re: Czy znacie kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Warszawie?

taaak, ja miałam. Plus Instal to naprawde solidna i godna polecenia firma wink Wspolpracowalismy z nia przy remoncie domu rodzicow i musze powiedziec, że jakos uslug pierwsza klasa. Pozdrawiam!

Re: Czy znacie kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Warszawie?

ja tez polecam. Doradzili mi sprzet marki Hitachi, ktory juz dlugo dlugo działa bez zarzutu! Poza tym swiadczą uslugi atrakcyjne cenowo w porównaniu do konkurencji. Pozdrawiam

Re: Czy znacie kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Warszawie?

Dzieki wielkie za pomoc!