Topic: Kto wykonuje opinie geotechniczne w Bydgoszczy?

Cześć! Buduję w Kujawsko-Pomorskim większy zakład wytwórczy. Generalnie będzie to spory, wysoki budynek, wię cna pewno będzie zaliczał się do trzeciej kategorii geotechnicznej. Więc wiadomo – musze do starostwa wnieść odpowiednią dokumentację geologiczno-inżynierską. Tym bardziej, ze teren chyba należy to trudniejszych, bo nieopodal są torfowiska. Słyszałem, że jest w Bydgoszczy jakaś dobra firma, która robi takie rzeczy, ale nie wiem, gdzie ich szukać.

Re: Kto wykonuje opinie geotechniczne w Bydgoszczy?

Być może mówisz o Hydrogeoprojekt. Mój mąż też budował swojego czasu większy obiekt pod inwestycję i korzystał z ich pomocy. Szybko stworzyli odpowiedni projekt i pozostałą dokumentację, dzięki czemu i w starostwie wszystko poszło szybko. Słowem, świetna firma smile

Re: Kto wykonuje opinie geotechniczne w Bydgoszczy?

Tak, to chyba o nich chodziło, A masz do nich jakiś link, albo coś?

Re: Kto wykonuje opinie geotechniczne w Bydgoszczy?

Siema stary. Rzeczywiście, jeśli wejdziesz na http://geolog-bydgoszcz.pl/dokumentacja … zynierska/, to dowiesz się, że oni są w stanie stworzyć najszybciej w Bydgoszczy opinię geotechniczną, a także wymaganą przez administrację dokumentację dot podłoża i projekt robót. Sam budowałem obiekt, który w myśli prawa może bardziej wpływać na lokalne środowisko i takiej dokumentacji potrzebowałem.

Re: Kto wykonuje opinie geotechniczne w Bydgoszczy?

Okej, wierzę wam i nie musicie już mnie tak przekonywać wink Zresztą skontaktowałem się z nimi i wstępnie jesteśmyumówieni. Dzięki!