Topic: Którą firmę byście proponowali do zorganizowania przyjęcia firmowego?

Udało nam się przypieczętować naprawdę dobry kontrakt smile Wobec tego oczywiście przydaloby się to jakoś uczcić. Pomyśleliśmy, że dobrze by było jakąś fajną imprezę zorganizować. Sam nie wiem, czy bardziej oficjalne coś, czy raczej na luzie. Chciałbym w każdym razie, by to była impreza ściśle dla pracowników plus ich partnerzy.

Re: Którą firmę byście proponowali do zorganizowania przyjęcia firmowego?

To myślę, że coś bardziej oficjalnego chyba byłoby najlepsze, prawda? Jakiś bankiecik, albo coś. Każdy od czasu do czasu może się wbić w garnitur i gdzieś wyjść, a nie tylko na święta i na pasterkę.

Re: Którą firmę byście proponowali do zorganizowania przyjęcia firmowego?

Według mnie bezsensu jest robić jakąś taką nadętą imprezę. Jeśli to macie być tylko Wy, w sensie Wasza firma, a nie jesteście jakoś szczególnie rozrośnięci, to ja bym jednak pozostawał przy mniej formalnej imprezie. Jest na przykład taka firma Glam Events, która powinna Wam to ładnie ogarnąć, dzięki czemu nie będziecie musieli się martwić organizacją.

Re: Którą firmę byście proponowali do zorganizowania przyjęcia firmowego?

W sumie może i rzeczywiście lepiej coś na luzie… a masz jakiś link do nich?

Re: Którą firmę byście proponowali do zorganizowania przyjęcia firmowego?

Jasne, wystarczy, że sobie klikniesz ten adres http://glamevents.pl/ to trafisz na ich główną stronę. Też uważam, że taka mniej formalna impreza będzie najlepsza. W końcu macie się tam cieszyć, a nie każdy prężyć w garniturze, nie? wink

Re: Którą firmę byście proponowali do zorganizowania przyjęcia firmowego?

no też tak właśnie myślę, choć jak patrzę na ich partnerów ze strony http://glamevents.pl/o-nas, to bardzo mnie ciekawi, jak taka szykowana przez nich gala wygląda smile Dobra, zaufam im, zobaczymy, jak zrealizują naszą wizję imprezy. Liczę na to, że na nas ich pomysłowość się nie skończy smile Dzięki Panowie za dyskusję i za link. Pozdrawiam i temat myślę można już zamknąć.