Topic: Biuro podróży dla seniora?

Czy możecie mi polecić jakieś biuro podróży, które zorganizuje wycieczkę dla seniorów? Chodzi o grupę pięciu starszych pań, które chciałyby razem gdzieś wyskoczyć na jakiś czas. Wszystko musi być zorganizowane zewnętrznie, by nie musiały troszczyć się o pieniądze, posiłki, nocleg, cokolwiek. Po prostu pojadą i będą się bawić. Wczasy fundują dzieci i wnuki. Ceny tak bez szaleństw, ale ma być dobra jakość.;)

Re: Biuro podróży dla seniora?

Może zerknij sobie na stronę internetową pod adresem http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wczas … eniora,228, mają wiele ciekawych propozycji dla seniorów. W ogóle fajny pomysł z tym fundowaniem wczasów, choć raz na jakiś czas warto odwdzięczyć się za to wszystko, co dostaje się od dziadków. To biuro podróży ma też ciekawe wycieczki dla szkół.

Re: Biuro podróży dla seniora?

czy ktoś jeszcze korzystał z oferty tego biura? Strona wygląda fajnie i widzę kilka idealnych propozycji… Ale zastanawiam się na przykład jak tam z jakością posiłków i czy noclegi są komfortowe? Na pewno nie ma żadnych problemów? Trochę głupio byłoby wysłać kogoś na wczasy, które okażą się wcale nie takie fajne jak powinny być…

Re: Biuro podróży dla seniora?


Ja również mogę polecić Biuro Usług Turystycznych Wigra, Jakość posiłków jest na bardzo dobrym poziomie, a niestety wiem, że to nie jest norma i czasami na wyjazdach z innymi biurami trzeba jeszcze dodatkowo szukać jakichś sklepów i dokupować sobie jedzenie… Noclegi są w ładnych pokojach, przystosowanych do wszelkich potrzeb starszych osób. Wnukowi się też spodoba na trzydniowej wycieczce po Kaszubach, zobaczysz ją tutaj http://www.wigra.com.pl/kategoria/3-dniowe,129. Polecam.:)

Re: Biuro podróży dla seniora?

muszę zastanowić się nad czymś takim dla swoich dziadków. W ogóle wyobrażam sobie tę grupkę emerytek, na wieczorkach zapoznawczych pewnie jest wesoło.;) też sobie tak przeglądam tę stronkę i widzę, że jak się złożyć z innymi to takie wczasy wcale nie muszą wiele kosztować.